Drugi „Shazam!” z oficjalnym tytułem i pstrkokatym plakatem. Jest na co czekać!

28.08.2020 13:03
Drugi „Shazam!” z oficjalnym tytułem i pstrkokatym plakatem. Jest na co czekać! Fot. . Steve Wilkie/Everett Collection/East News

„Shazam: Fury of the Gods” to oficjalny tytuł 2. części hitu „Shazam!” o młodym chłopcu, który posiada supermoce. Reżysere sequela właśnie opublikował pstrokaty poster.

„Shazam!” to film z 2019 roku, który szturmem wkradł się w serca, umysły i kieszenie widzów. Produkcja wytwórni Warner Bros., pod egidą DC Comics, zarobiła na świecie ponad 365 mln dolarów, stając się też jednym z najlepiej ocenianych nowych filmów z tzw. „stajni DC”.

Prace nad kontynuacją ruszyły więc niedługo po premierze oryginalnego filmu.

Przeczytaj także

„Shazam: Fury of the Gods” – oficjalny plakat

Nowy poster pojawił się w ramach wydarzenia fanowskiego DC Fandome, podczas którego prezentowano także nowe zwiastuny „The Batman”, czy „Justice League: Snyder’s Cut”.

Nowy plakat zawiera też pełny tytuł filmu. Brzmi on „Shazam: Fury of the Gods”, co można luźno przetłumaczyć jako „Gniew Bogów”. Poster prezentuje się następująco:

Przeczytaj także

„Shazam: Fury of the Gods” – obsada i ekipa

Na plan 2. części filmu powróci ekipa, którą polubiliśmy w oryginalnej części. Oznacza to, że na ekranie ponownie spotkają się Zachary Levi, Jack Dylan Grazer, Grace Fulton, Ian Chen, Jovan Armand, Faithe Herman, a także Adam Brody, Michelle Borth, Ross Butler, D.J. Cotrona i Meagan Good. Za scenariusz i reżyserię znów odpowiada zaś David S. Fanberg.

Przeczytaj także

„Shazam: Fury of thr Gods” – kiedy premiera?

Premiera filmu przewidziana jest na 4 listopada 2022.

Czytaj także: 10 najlepiej zarabiających filmów w dziejach. Niektóre pozycje Was zaskoczą.

 

Michał Kaczoń Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.