Sigourney Weaver na nowym podwodnym zdjęciu z planu kontynuacji "Avatara"

14.09.2020 08:19
Sigourney Weaver w filmie Avatar|undefined Fot. Everett Collection/East News

"Avatar 2" nadciąga wielkimi krokami. Trwają zdjęcia do sequeli słynnego filmu Jamesa Camerona. W sieci pojawiła się fotografia przedstawiająca Sigourney Weaver.

Na kontynuację kasowego "Avatara" fani czekają już ponad 10 lat. James Cameron pracuje obecnie nad kilkoma sequelami jednocześnie. W sieci pojawiło się kolejne zdjęcie z planu jednego z nich, na którym widzimy gwiazdę serii - Sigourney Weaver.

"Avatar 2" - Sigourney Weaver na zdjęciu z planu

Chociaż pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany Camerona, po lekkim opóźnieniu udało się powrócić na plan zdjęciowy nowych "Avatarów". Praca wre i dowodem tego stanu rzeczy są zakulisowe fotografie, które trafiają do internetu.

Przeczytaj także

Na najnowszym możemy zobaczyć jedną z głównych bohaterek serii - Sigourney Weaver, która wciela się w doktor Grace Augustine. Pod koniec pierwszej części badaczka również stworzyła sobie awatara, dzięki któremu mogła dołączyć do ludu Na’vi. Według zapowiedzi nadchodzące części mają ukazać zróżnicowany świat Pandory. W jednym z sequeli poznamy między innymi podwodne życie mieszkańców planety.

Przeczytaj także

Właśnie tego aspektu dotyczy zdjęcie ukazujące Weaver podczas pracy na planie jednego z "Avatarów". Fotografia pojawiła się na oficjalnym Twitterze serii. Widzimy na niej aktorkę, która wykonuje jedną z podwodnych scen.

Z planu sequeli "Avatara": Sigourney Weaver nigdy nie unika popisów kaskaderskich, nawet tych podwodnych!

To nie jedyna fotografia z planu zdjęciowego powstających części "Avatara". W sieci pojawiły się między innymi zdjęcia ukazujące Weaver i Camerona na statku płynącego po Hawajach oraz przedstawiające nowych członków obsady - Kate Winslet i Cliffa Curtisa.

Przeczytaj także

"Avatar" - kiedy premiera kolejnych części filmu?

Chociaż fani czekają na kontynuację historii od ponad dekady, Cameron w pełni wynagrodzi im ten długi czas. Dzięki temu, że powstają zdjęcia do kilku filmów jednocześnie, kolejne produkcje będą ukazywały się co roku. Filmowiec zapowiedział, że zobaczymy jeszcze trzy części "Avatara". W pierwszym sequelu wystąpią między innymi Sam Worthington, Zoe Saldana, Stephen Lang, Giovanni Ribisi, Joel David Moore, Edie Falco, Oona Chaplin, Vin Diesel, Michelle Yeoh i David Thewlis. Premiera filmu została zaplanowana na 16 grudnia 2022 roku.

Przeczytaj także

 

Zobacz też: "Avatar 2" - Sigourney Weaver na nowym zdjęciu z planu filmowego

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.