Stan Lee doczekał się własnej figurki. Hasbro uhonorowało twórcę Marvela

04.10.2019 13:35
Stan Lee|undefined Fot. AXELLE/BAUER-GRIFFIN/East News

Firma Hasbro ogłosiła, że niebawem do sprzedaży trafi 6-calowa figurka Stana Lee. Plastikowe wcielenie twórcy Marvela ukaże się w ramach linii Marvel Legends.

Dobre wieści dla wszystkich fanatyków Marvela oraz kolekcjonerów lubiących superbohaterów. Firma Hasbro po latach oczekiwań wypuści na rynek figurkę przedstawiającą samego Stana Lee. Będzie to jedna z nadchodzących zabawek ukazujących się regularnie w linii Marvel Legends.

Stan Lee doczekał się figurki Marvel Legends

Obecnie trwa New York Comic Con 2019. Oprócz nowości ze świata filmów, seriali, gier i komiksów pojawiają się również informacje na temat nowych gadżetów, zabawek i innych kolekcjonerskich przedmiotów związanych z ulubionymi bohaterami. Gościem na tego typu imprezach jest corocznie Hasbro - firma zabawkarska, która od wielu lat współpracuje z Marvelem. Już niedługo do sprzedaży trafi 6-calowa (około 15 centymetrów wysokości), ruchoma figurka przedstawiająca Stana Lee. Twórcy zabawki zainspirowali się wyglądem ojca  Marvela z filmu "Avengers".

Przeczytaj także

Oto jak prezentuje się miniaturowy Stan Lee:

Stan Lee Fot. foto: materiały promocyjne/Hasbro
Stan Lee Fot. foto: materiały promocyjne/Hasbro
Stan Lee Fot. foto: materiały promocyjne/Hasbro

Jak widać na powyższych zdjęciach, oprócz figurki dostaniemy dwa akcesoria w postaci tarczy Kapitana Ameryki z autografem Stana Lee oraz pudełko szachów. Niewykluczone, że w opakowaniu znajdzie się jeszcze dodatkowy element na przykład wymienna głowa. Hasbro zaprezentowało również oficjalny opis nadchodzącej figurki.

6-calowa Seria Marvel Legends - figurka Stana Lee. Fani, kolekcjonerzy, a także dzieciaki zachwycą się nową figurką inspirowaną samym twórcą Avengers - Stanem "The Manem" Lee! Ta 6-calowa, realistyczna figurka wysokiej jakości to zupełnie nowy projekt, posiadający wiele punktów ruchu, który jest idealnym dodatkiem do każdej kolekcji. Zabawka jest inspirowana cameo Stana Lee jako gracza szachowego w filmie "Avengers". Posiada tarczę Kapitana Ameryki z podpisem Stana oraz planszę szachową opartą na ikonicznym występie gościnnym w hicie kinowym.
Przeczytaj także

Marvel Legends to linia zabawkarska istniejąca od 2002 roku, w ramach której powstają figurki przedstawiające zarówno komiksowych, jak i filmowych herosów. Powstała w nieistniejącej już firmie Toy Biz, która zajmowała się wydawaniem zabawek Marvela od lat 90. XX wieku. W 2007 roku firma przestała istnieć i prawa do produktów Domu Pomysłów przejęło Hasbro, które kontynuuje linię do tej pory.

Hasbro wydało już figurkę Stana Lee jako exclusive z San Diego Comic Con 2007. Obecnie zestaw jest wart ponad 400 dolarów, więc nowa wersja twórcy Marvela na pewno ucieszy wielu kolekcjonerów.

Przeczytaj także

Marvel Legends Stan Lee - jaka cena? Gdzie można kupić?

Według informacji podanych przez Hasbro figurkowy Stan Lee trafi do sprzedaży wiosną 2020 roku. Cena regularna będzie wynosiła 24,99 dolary. Niestety rodzimi fani Stana Lee prawdopodobnie będą zmuszeni ściągać figurkę z zagranicy, ponieważ w Polsce linii Marvel Legends raczej nie znajdziemy w sklepach z zabawkami.

Przeczytaj także

Zobacz też: Dlaczego w filmie "Spider-Man: Far From Home" nie pojawił się Stan Lee?

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.