Tommy Wiseau wrzucił „The Room” na YouTube

Sergiusz Kurczuk
24.09.2018 15:18
Tommy Wiseau wrzucił „The Room” na YouTube Fot. kadr z filmu The Room

Teraz już nie będzie żadnych wymówek! „The Room” w całości i za darmo jest dostępny na kanale YouTube Tommy'ego Wiseau. 

„The Room” - produkcja uznana za najgorszy film świata, zyskała status kultowej. Nic dziwnego, w dziele życia tajemniczego Tommy'ego Wiseau każdy aspekt jest tak zły, że aż dobry. Z tego powodu w 2018 roku premierę miał film „The Disaster Artist”, opowiadający o powstaniu „The Room”. James Franco poszedł w ślady Wiseau i nie tylko zajął się reżyserią produkcji, ale również wystąpił w głównej roli. Nie wszyscy jednak mieli okazję obejrzeć opus magnum lub marzą o tym, by obejrzeć je ponownie, ale nie mają „The Room” w edycji domowej. Wiseau postanowił ułatwić sprawę i opublikował swoje dzieło na kanale YouTube. 

„The Room” - gdzie obejrzeć film za darmo?

Tommy Wiseau postanowił pójść z duchem czasu i udostępnił „The Room” w popularnym serwisie wideo. Nie wszyscy jednak mogą znaleźć produkcję za pomocą wyszukiwarki. Artysta postanowił umieścić film jako link niepubliczny. Znaleźli się jednak wierni fani, którzy zamieścili link do „The Room” na Twitterze. Dzięki temu każdy może zobaczyć najgorszy film świata całkowicie za darmo. My również postanowiliśmy pomóc fanów twórczości Wiseau i poniżej znajdziecie pełną wersję „The Room” w dobrej jakości (niestety bez polskich napisów). 

Film trafił na YouTube 21 września 2018 roku i wciągu kilku dni zdobył wynik prawie 350 tysięcy wyświetleń. Twórcę można wspomóc finansowo za pomocą podanym w pierwszym komentarzu linku do konta PayPal artysty. Fani Tommy'ego są zachwyceni, że ich idol zamieścił w sieci swoje największe dzieło. 

Tommy Wiseau - nowe filmy artysty

„The Room” to największe dzieło, którego żaden inny film Wiseau raczej nie jest w stanie przebić. Twórca nie próżnuje od premiery historii Johnny'ego stworzył kilka równie kiepskich produkcji. Ostatnią z nich jest komedio-thriller „Best F(r)iends: Volume 2”, który miał swoją premierę w czerwcu 2018 roku. W głównej roli wystąpił oczywiście bohater tego artykułu, ale u jego boku pojawił się również Greg Sestero - odtwórca Marka z „The Room”, a prywatnie dobry przyjaciel Wiseau. Na razie nic nie wiadomo na temat dalszych planów artystycznych twórcy, ale to zapewne kwestia czasu. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.