"Uncharted", "No Time to Die" i "Black Widow" znowu opóźnione...

22.01.2021 12:42
"Uncharted", "No Time to Die" i "Black Widow" znowu opóźnione... Fot. CAP/RFS/Capital Pictures/East News

"Uncharted", "No Time to Die" i "Black Widow" ofiarami kolejnych opóźnień. Pandemia koronawirusa nie daje o sobie zapomnieć, przez co studia filmowe są znów zmuszone do przesunięcia w czasienadchodzących blockbusterów.

Uncharted, No Time to Die i Black Widow znów opóźnione

Sony, MGM i Disney podzieliły się smutnymi wieściami. Jak podaje portal Deadline, trzy nadchodzące filmy ze wspomnianych wytwórni zostaną po raz kolejny opóźnione. Tym razem chodzi o "Uncharted" na podstawie popularnej serii gier z Tomem Hollandem i Markiem Wahlbergiem w rolach poszukiwaczy przygód, nowego Bonda, czyli "No Time to Die" oraz kolejny obraz o herosach Marvela, "Black Widow" ze Scarlett Johansson w roli tytułowej.

Polecamy

Najbardziej dotkliwe jest opóźnienie "Uncharted" - adaptacja popularnej serii gier o przygodach Nathana Drake'a miała zadebiutować w kinach już w lipcu 2021 roku. Jak dowiaduje się jednak wspomniany portal Deadline, Sony postanowiło przenieść datę premiery na 11 lutego 2022 roku. 

Film ma przypominać klimatem produkcje przygodowe z lat 80., a także opowie swego rodzaju "origin-story" duetu Nate (Tom Holland) - Sully (Mark Wahlberg).

Polecamy

O ponownym przesunięciu daty premiery "No Time to Die" mówi się już od kilku miesięcy. W końcu MGM poinformowało oficjalnie za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, że nowy film o Jamesie Bondzie trafi do kin 8 października 2021 roku. 

Przypominamy, że będzie to ostatni film o Agencie 007 z Danielem Craigiem w roli głównej. Przeciwnika Bonda zagra nagrodzony Oscarem Rami Malek. 

Polecamy

"Black Widow" oficjalnie nie została jeszcze opóźniona - wydaje się to być jednak tylko kwestią czasu. A przynajmniej tak twierdzi portal Variety, który słynie ze swojej rzetelności i publikowania informacji ze sprawdzonych źródeł wewnątrz wytwórni filmowych.

Obecnie premiera filmu ze Scarlett Johansson została wyznaczona na 7 maja 2021 roku, ale tak jak wspomnieliśmy, ta najprawdopodobniej ulegnie zmianie.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.