"Uncharted" - są pierwsze recenzje filmu. Czy warto przeżyć przygodę z Tomem Hollandem?

15.02.2022 12:31
"Uncharted" - są pierwsze recenzje filmu. Czy warto przeżyć przygodę z Tomem Hollandem? Fot. materiały prasowe/Sony Pictures

W kinach już niedługo zadebiutuje film "Uncharted" z Tomem Hollandem i Markiem Wahlbergiem w rolach głównych. Z tej okazji, w sieci pojawiły się pierwsze recenzje produkcji. Warto ją obejrzeć?

Uncharted - oto pierwsze recenzje filmu. Warto obejrzeć?

W sieci zadebiutowały pierwsze recenzje filmu "Uncharted", który pojawi się w kinach już 18 lutego 2022 roku. Te są dość mieszane - o ile nie jest to najgorszy film na podstawie gier wideo, o tyle fani serii gier o Nathanie Drake'u powinni się spodziewać dużej ilości zmian względem pierwowzoru. Dla innych to będzie niezła przygodówka z Tomem Hollandem i Markiem Wahlbergiem. 

Polecamy

Tak mniej więcej wygląda całe podsumowanie "Uncharted" - Holland i Wahlberg mają niezłą chemię, która staje się tylko lepsza w trakcie trwania filmu, efekty specjalne są momentami świetne, a momentami tragiczne, scenariusz i dialogi są akceptowalne, natomiast słabe są postaci poboczne i złoczyńcy (jednego z nich gra Antonio Banderas). Jeden dziennikarz opisał film jako "miałką rozrywkę do popcornu".

Jak zwykle trzeci akt filmu staje się przesadzony i głupawy, ale to zarzut, który można postawić niemalże każdemu hollywoodzkiemu filmowi akcji z ostatnich 10 lat.

Ogólnie rzecz biorąc "Uncharted" jest przeciętnym filmem przygodowym, który można obejrzeć i się dobrze bawić, ale fani będą nieco zasmuceni różnicami wobec oryginalnej serii gier. Dużo osób podkreśla też, że raczej doczekamy się kontynuacji filmu.

Polecamy

Na Rotten Tomatoes film ma obecnie 51% na 37 recenzji krytyków, co tylko podkreśla, jak bardzo mieszany jest odbiór "Uncharted".

Reżyserem obrazu (po wielu perturbacjach) został w końcu Ruben Fleischer, który dokończył produkcję, zatrudniając do obsady Sophię Taylor Ali, Antonio Banderasa oraz Tati Gabrielle. Gotowy film "Uncharted" zostanie zaprezentowany w kinach 18 lutego 2022 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.