Wesley Snipes dołączył do obsady "Johna Wicka 4"? Może zagrać płatnego zabójcę

17.06.2021 12:54
Wesley Snipes dołączył do obsady "Johna Wicka 4"? Może zagrać płatnego zabójcę Fot. ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

"John Wick 4" ma zadebiutować w kinach w przyszłym maju. W sieci pojawiły się ciekawe plotki dotyczące obsady nowego filmu - podobno miałby się w nim pojawić Wesley Snipes.

John Wick 4 - Wesley Snipes w obsadzie?

AKTUALIZACJA: Borys Kit z The Hollywood Reporter napisał na swoim Twitterze, że Wesley Snipes jednak nie wystąpi w "Johnie Wicku 4". Według niego studio faktycznie rozmawiało z Wesleyem Snipsem, ale niestety nie udało się im dojść do porozumienia.

Jak podaje portal Illuminerdi, do obsady filmu "John Wick: Chapter 4" dołączył Wesley Snipes. Aktor podobno negocjował rolę z Lionsgate. Kogo mógłby zagrać gwiazdor trylogii "Blade"?

Polecamy

Według portalu, Snipes, którego możemy znać też z filmów "Człowiek demolka" i "Niezniszczalni 3", miałby zagrać znawcę walki mieczem w filmie z Keanu Reevesem w roli głównej. Przecież wiemy doskonale, że kto jak kto, ale Snipes akurat doświadczenie z mieczami ma całkiem spore.

Zdjęcia do nadchodzącego filmu mają ruszyć już niedługo w Paryżu i Berlinie, a niektóre sceny będą kręcone w Nowym Jorku oraz w Japonii. W obsadzie "Johna Wicka 4" pojawią się na pewno: Keanu Reeves w roli tytułowej, gwiazda popu Rina Sawayama, legendarny aktor Donnie Yen, Shamier Anderson oraz sam Pennywise, czyli Bill Skarsgard. W produkcji powróci również Laurence Fishbourne.

Polecamy

Kolejną niespodzianką w kontekście "Johna Wicka 4", jest fakt, że współtwórca serii, scenarzysta Derek Kolstad nie jest zaangażowany w nadchodzące 4. i 5. odsłony serii.

"John Wick: Chapter 4" ma zadebiutować w kinach 27 maja 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.