Znany aktor stwierdził, że film "Czarna Wdowa" wygląda "jak zła gra wideo"

06.07.2021 12:10
Znany aktor stwierdził, że film "Czarna Wdowa" wygląda "jak zła gra wideo" Fot. materiały prasowe/Disney+

Gwiazdor "Detektywa" od HBO i starego "Blade'a" Stephen Dorff postanowił mocno skrytykować Hollywood w nowym wywiadzie opublikowanym na łamach brytyjskiego The Independent.

Znany aktor skrytykował Hollywood, Oscary i Czarną Wdowę

Dorff nie brał jeńców, krytykując tegoroczne Oscary, twierdząc, że film "Czarna Wdowa" wygląda jak "zła gra wideo", a także wyrażając współczucie i zażenowanie z powodu gwiazdy wspomnianej produkcji, Scarlett Johansson.

Polecamy

Jak stwierdził Dorff:

Nadal poszukuje dobrego g*wna, bo nie chcę być w "Czarnej Wdowie". To dla mnie wygląda jak śmieci, jak słaba gra wideo. Współczuję ludziom, którzy przy tym pracują. Jest mi przykro z powodu Scarlett! Jestem pewien, że dostała za to 5-7 milionów dolarów, ale i tak jest mi przykro z jej powodu. Naprawdę nie chcę grać w takich filmach. Serio. Wolę znaleźć tego dzieciaka, który będzie nowym Kubrickiem i zagrać dla niego.
Polecamy

Gwiazdor 3. sezonu "Detektywa" od HBO skrytykował również Oscary:

Tegoroczna ceremonia rozdania Oscarów to była najbardziej żenująca rzecz, jaką w życiu widziałem. Masz aktorów, którzy nie wiedzą, co robią. Masz filmowców, którzy nie mają pojęcia, co robią. Wszyscy są w tych małych pokoikach i nie mają pojęcia, co robią. Telewizja, film - to wszystko jest teraz zbieraniną g*wna i ch*jowego kontentu.

Dorff jest aktorem z krwi i kości, przejmującym się artystyczną wartością produkcji, aniżeli sukcesem komercyjnym - przynajmniej tak wynika z jego wypowiedzi na temat swojej kariery. Wyjaśnił, że niczego nie żałuje, przypominając również, że potrafił zwolnić swoich agentów za to, że naciskali go do zrobienia "jakiegoś g*wnianego filmu":

Dlaczego miałbym nie zrobić filmu dla Johna Watersa? Ten drugi film ssie! Ci mi mówią, że nie zrobi to nic dla mojej kariery, ani nie przyniesie dużo kasy. Ale pojadę do Cannes, film dostanie owacje na stojąco, a dzieciaki, studenci sztuki i fani Johna Watersa będą się modlili do tego j*banego filmu, co zresztą robią do dziś! Dlaczego bym czegoś takiego nie chciał zrobić? Dlatego zwolniłem tych agentów.
Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.