Zobaczcie świetne wideo promujące film "Black Panther 2"

27.08.2019 15:15
Black Panther|undefined Fot. Collection Christophel/EAST NEWS

Niezawodny Bosslogic przygotował bardzo ładną animację związaną z filmem "Black Panther 2", który niedawno doczekał się daty premiery. Zobaczcie wideo od australijskiego twórcy.

Podczas D23 Expo reżyser Ryan Coogler ogłosił datę premiery nowej odsłony filmu o Black Pantherze. Sequel filmu o T'Challi pojawi się w kinach dopiero w maju 2022 roku, ale nie oznacza to, że fani nie byli podekscytowani wieściami na temat dzieła Cooglera. Podobny entuzjazm wyraził również znany artysta BossLogic, który od lat tworzy szkice koncepcyjne, fanarty, a niedawno także i oficjalne plakaty dla wielu różnych filmów.

Black Panther 2 - świetne wideo promujące film

Tym razem artysta zabrał się za animację promującą "Black Panther 2", na którym widzimy T'Challę spoczywającego na swoim tronie. Heros jest otoczony srebrno-fioletowo-złotymi akcentami, a w tle widzimy posągi czarnych panter, zwierzęcia symbolizującego ród królewski Wakandy. Za podkład muzyczny służy natomiast utwór "Legend Has It" grupy Run The Jewels, który mogliśmy usłyszeć w 1. oficjalnym zwiastunie "Black Panthera".

Stąd też wideo zostało zatytułowane słowami refrenu "step into the spotlight". Zobaczcie bardzo ładną animację:

Przeczytaj także

Niestety, nie znamy zbyt wielu szczegółów na temat fabuły filmu "Black Panther 2". Możemy być pewni, że w głównych rolach powrócą Chadwick Boseman, Angela Basset, Danai Gurira, Letitia Wright, Lupita Nyong'o oraz Martin Freeman. 

Na razie nie potwierdzono jednak, czy "Black Panther 2" będzie należał jeszcze do 4. fazy MCU, czy będzie rozpoczynał kolejną. Wśród innych zapowiedzianych na D23 Expo produkcji znalazły się 3 seriale Marvela, które opowiedzą o Ms. Marvel, She-Hulk i Moon Knighcie. "Black Panther 2" zadebiutuje 6 maja 2022 roku. 

Zobacz także: Skąd wzięło się pozdrowienie mieszkańców Wakandy z filmu "Black Panther"?

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.