Eddie Murphy zdradził przepis na sukces w Hollywood: "nie wypowiadajcie imienia żony Willa Smitha!"

11.01.2023 14:31
Eddie Murphy zdradził przepis na sukces w Hollywood: "nie wypowiadajcie imienia żony Willa Smitha!" Fot. Rich Polk/Associated Press/East News

Szum po plaskaczu Willa Smitha nadal nie ucichł w niektórych kręgach Hollywood. Niedawno nawiązał do niego legendarny Eddie Murphy.

Eddie Murphy zażartował z Willa Smitha podczas Złotych Globów

Eddie Murphy został nagrodzony honorowym Złotym Globem, czyli Cecille B. Demille Award, przyznawanym za całokształt twórczości artystycznej.

Polecamy

Podczas swojej przemowy, podziękował nie tylko swojej rodzinie i Hollywood Foreign Press Association, która przyznaje swoje Złote Globy, ale podzielił się także z młodymi aktorami i aktorkami kilkoma radami dotyczącymi sukcesu zawodowego w Hollywood.

Jego słowa skierowane były bezpośrednio w Willa Smitha, komentując incydent, który miał miejsce podczas ubiegłorocznej gali rozdania Oscarów. Will Smith, nagrodzony za rolę w filmie "King Richard. Zwycięska rodzina", spoliczkował wtedy na scenie prowadzącego Chrisa Rocka za "publicznie obrażanie jego żony".

Polecamy

Ze sprawy zrobił się prawdziwy cyrk medialny, Smith na każdym kroku przepraszał za swoje działanie i summa summarum dostał dziesięcioletni zakaz wstępu na hollywoodzkie imprezy.

Chciałbym zdradzić wam przepis na sukces, długowieczność i spokój ducha. To bardzo proste. W zasadzie wystarczą tylko trzy rzeczy: płać podatki, pilnuj swojego biznesu i nie wypowiadaj imienia żony Willa Smitha swoimi piep***nymi ustami!

Oprócz tego na imprezie nie doszło do żadnych niespodziewanych incydentów, a całość przebiegła w nudnej i spokojnej atmosferze.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.