Gwiazda "Harry'ego Pottera" jest ciężko chora. Trafiła do szpitala

12.05.2023 11:27
Gwiazda "Harry'ego Pottera" jest ciężko chora. Trafiła do szpitala Fot. Wiese/FaceToFace/REPORTER/East News

Smutne wieści dla fanów "Harry'ego Pottera" - jedna z członkiń obsady legendarnych filmów trafiła do szpitala. Co jej dolega?

Zachęcamy was do odwiedzenia naszego Facebooka oraz Instagrama, gdzie znajdziecie więcej informacji.

Gwiazda Harry'ego Pottera trafiła do szpitala

Miriam Margolyes - brytyjska aktorka, znana między innymi z serii "Harry Potter", znajduje się w szpitalu, o czym poinformowała niedawno swoich fanów. W popularnej franczyzie wcielała się w profesor Sprout, nauczycielkę zielarstwa i opiekunkę domu Hufflepuff.

Aktorka 6 maja 2023 roku zamieściła na Facebooku post, w którym poinformowała, że musiała znaleźć się pod obserwacją lekarzy z Royal Brompton & Harefield Hospitals Charity.

Dziękuję moim drogim przyjaciołom, którzy pamiętali o mnie w dniu TAVI. Przeżyłam i nadal jestem w The Royal Brompton Hospital na pewno do niedzieli. Przybywa mi sił, ale wciąż nie do końca jestem dawną sobą. Zamieszczam to, abyście wiedzieli, jak bardzo jestem wdzięczna za piękne wiadomości.

Aktorka podzieliła się też swoimi planami dotyczącymi pracy po wyjściu ze szpitala. Z wpisu wynika, że Margolyes przeszła zabieg przezcewnikowej implantacji zastawki aortalnej - w skrócie TAVI. Na tym jednak nie koniec doniesień ze szpitala. Dwa dni później na Facebooku gwiazdy pojawił się kolejny szpitalny wpis.

Kochani kumple. Jestem już po największym syfie. Jeszcze dziś wracam do domu. Z całego serca dziękuję wszystkim moim wspaniałym przyjaciołom, którzy przesyłali wiadomości, oraz wspaniałym lekarzom i pielęgniarkom z RBHT, którzy wytrzymali ze mną i zamontowali mi TAVI. UŚCISKI.

Niestety, niedługo później Margolyes poinformowała, że jednak musi zostać w szpitalu z powodu komplikacji.

Zapeszyłam. Nie mogę jeszcze wrócić do domu - mam infekcję klatki piersiowej. Prawdopodobnie wrócę jutro. Ale przynajmniej odpoczywam. Miłość wam wszystkim. Dziękuję za wasze piękne wiadomości.

Miejmy nadzieję, że tym razem aktorka, rzeczywiście będzie mogła wyjść ze szpitala. Serdecznie życzymy rychłego powrotu do zdrowia!

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.