Gwiazdor "Szeregowca Ryana" trafił do szpitala. Jest na oddziale intensywnej terapii

20.02.2023 10:24
Gwiazdor "Szeregowca Ryana" trafił do szpitala. Jest na oddziale intensywnej terapii Fot. Allstar/Graham Whitby Boot/Mary Evans Picture Library/East News

Tom Sizemore znany z tak kultowych produkcji, jak m.in. „Szeregowiec Ryan”, przebywa na intensywnej terapii na skutek pęknięcia tętniaka mózgu.

Tom Sizemore trafił do szpitala

W sobotę (18 lutego) około 2:00 w nocy Tom Sizemore został znaleziony w swoim mieszkaniu na South Main Street w Los Angeles. Nie wiadomo, kto odkrył, że coś złego dzieje się z Tomem Sizemorem, a o całej sytuacji poinformował media menadżer aktora, Charles Lago.

Polecamy

Pomoc została wezwana natychmiastowo. Ambulans przewiózł aktora do lokalnego szpitala – Tom Sizemore przebywa obecnie na oddziale intensywnej terapii.

Jak przekazał menadżer aktora:

Amerykański aktor i producent Tom Sizemore jest w stanie krytycznym na skutek pęknięcia tętniaka mózgu. Jego rodzina jest świadoma sytuacji i czeka na nowe wieści. W tej chwili takich nie ma.

Charles Lago niedługo później w rozmowie z "Fox News" dodał również, że rodzina wierzy, iż z aktorem wszystko będzie dobrze. Jednak na razie jest zbyt wcześnie, aby mówić o jakimkolwiek powrocie do zdrowia. Tom Sizemore przebywa pod obserwacją.

Tom Sizemore to 61-letni aktor, który grał w takich filmach jak "Szeregiowiec Ryan", "Helikopter w ogniu", czy "Heat". W 2000 roku był nominowany do Złotego Globu za najlepszą kreację aktorską w "Ochronie świadków". 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.