"Indiana Jones i tarcza przeznaczenia" - oto pierwszy zwiastun nowego filmu z Harrisonem Fordem! [WIDEO]

02.12.2022 11:32
"Indiana Jones i tarcza przeznaczenia" - oto pierwszy zwiastun nowego filmu z Harrisonem Fordem! [WIDEO] Fot. materiały prasowe/Disney

Po wielu latach oczekiwania, Disney nareszcie pokazał oficjalny zwiastun nowego filmu o Indianie Jonesie, zdradzając przy okazji tytuł produkcji. Zobaczcie zapowiedź "Tarczy przeznaczenia".

Indiana Jones i tarcza przeznaczenia - zobaczcie zwiastun nowego filmu

Na Brazil Comic Con 2022 Disney zaszalał - w sieci pojawiły się bowiem nie tylko data premiery 3. sezonu "The Mandalorian" i zwiastun "Strażników Galaktyki 3", ale również pierwsza oficjalna zapowiedź filmu "Indiana Jones i tarcza przeznaczenia", bo właśnie taki tytuł będą nosić finałowe przygody legendarnego archeologa, w którego od wielu dekad wciela się Harrison Ford.

Polecamy

Piąta odsłona serii ma rozpocząć się od wydarzeń, które miały miejsce między "Ostatnią krucjatą" i "Królestwem kryształowej czaszki" - zresztą już w zwiastunie widzimy odmłodzonego Harrisona Forda (który wygląda naprawdę nieźle, ALE sam proceder komputerowego modyfikowania aktorów nadal jest... dyskusyjny). Główna fabuła będzie się jednak odbywała w 1969 roku, czyli wiele lat po wydarzeniach z oryginalnych produkcji, które rozgrywały się w latach 30. i 40. XX wieku.

Indy zostaje wplątany w kolejną przygodę, która zabierze go wokół globu, a tym razem jedną z jego pomocnic będzie Phoebe Waller-Bridge, wcielająca się w córkę chrzestną legendarnego archeologa.

Jak zwykle na jego tropie będą agenci obcych sił specjalnych i jak zwykle Jones będzie musiał skorzystać ze swoich nieprzeciętnych umiejętności oraz niezwykłego farta, by z każdej sytuacji wyjść obronną ręką.

Polecamy

Krótko mówiąc - będzie się działo. Zwiastun "Indiany Jonesa i tarczy przeznaczenia" zobaczycie poniżej:

W filmie "Indiana Jones i tarcza przeznaczenia" oprócz Harrisona Forda zobaczymy również m.in. wspomnianą Phoebe Waller-Bridge, a także Madsa Mikkelsena, Thomasa Kretschmanna, Boyda Holbrooka, Shanette Renee Wilson oraz Toby'ego Jonesa. Premiera jest planowana na 30 czerwca 2023 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.