Jack Black już ma pomysł na kontynuację filmu "Super Mario". Chce Pedro Pascala w obsadzie

11.04.2023 12:52
Jack Black już ma pomysł na kontynuację filmu "Super Mario". Chce Pedro Pascala w obsadzie Fot. Collection Christophel/East News

Jakiś czas temu w międzynarodowych kinach zadebiutował film "Super Mario Bros.", który z miejsca stał się ogromnym przebojem i zarabia krocie. W powietrzu czuć więc powoli zapach kontynuacji, a swoim pomysłem podzielił się już Jack Black.

Jack Black ma już pomysł na kontynuację Super Mario Bros.

Powoli wygląda na to, że "Super Mario Bros. Film" może być jednym z najpopularniejszych, o ile nie najpopularniejszym filmem 2023 roku - nie tylko zarobił prawie 400 milionów dolarów w weekend otwarcia, ale jeszcze do tego doczekał się bardzo dobrych ocen od widzów (nieco gorzej jest z krytykami). 

Polecamy

Zapach świeżych dolarów i uwielbienie ze strony fanów sprawia, że wytwórnie filmowe już pewnie myślą nad potencjalną kontynuacją i rozwojem serii. Chociaż nic na razie oficjalnie nie potwierdzono, to swoje parę groszy dodała niedawno obsada "Super Mario" z Jackiem Blackiem na czele - ten ma nawet pomysł, co mogłoby się dziać w sequelu.

Znany aktor i wokalista przyznał, że nie jest pewien, czy powróci w potencjalnej kontynuacji, ale stwierdził, że być może wróci, ale w roli antybohatera - na horyzoncie mógłby się bowiem pojawić ktoś znacznie bardziej złowieszczy od Bowsera. Jak Black opowiedział w rozmowie z GameSpot:

Wiecie, a co by było, gdyby pojawił się potężniejszy i jeszcze bardziej złowieszczy złoczyńca? Być może ja wtedy musiałbym pomóc Mario w chronieniu całego wszechświata. Myślicie to, co ja myślę? Wario! Pedro Pascal jako Wario!
Polecamy

Pedro Pascal jest teraz jednym z najgorętszych nazwisk w Hollywood, więc zaangażowanie go do kontynuacji popularnego filmu zdaje się być niemalże oczywistą decyzją. Problem może być jedynie z terminami, bo aktor ma na horyzoncie 2. sezon "The Last of Us", a także kolejne odsłony "Mandaloriana" i innych gwiezdno-wojennych produkcji.

Na razie jest to jednak jedynie w sferze marzeń Jacka Blacka i wielu fanów. My na razie musimy poczekać jeszcze na premierę "Super Mario Bros." w polskich kinach - oficjalnie film pojawi się 26 maja 2023 roku, aczkolwiek polecamy sprawdzać repertuary swoich lokalnych placówek, bo wiele z nich oferuje już przedpremierowe pokazy.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.