W sieci pojawił się kolejny zwiastun filmu "Super Mario Bros". Jak w roli tytułowej radzi sobie Chris Pratt?

30.11.2022 11:14
W sieci pojawił się kolejny zwiastun filmu "Super Mario Bros". Jak w roli tytułowej radzi sobie Chris Pratt? Fot. materiały prasowe/Nintendo/Illumination

Nintendo i Illumination podzielili się zwiastunem filmu "Super Mario Bros.", w którym dowiadujemy się co nieco na temat fabuły produkcji. Zobaczcie wideo.

Film Super Mario Bros. ze zwiastunem. Wahoo!

Nintendo i Illumination zorganizowali specjalny odcinek Nintendo Direct, w ramach którego pojawił się nowy zwiastun filmu animowanego "Super Mario Bros." na podstawie... no nie zgadniecie czego - gier z serii Super Mario Bros.

Polecamy

W nim wszystko się zgadza - jest rywalizacja Mario z Donkey Kongiem, są platformowe poziomy z różnego rodzaju przeszkodami, Księżniczka Peach w pewnym momencie korzysta z ognistego kwiatu, który daje jej możliwość rzucania ognistych kul, a pod koniec zwiastuna widzimy piękne nawiązanie do serii Mario Kart, ikoniczny odgłos skoku oraz "Wahoo!" z ust Chrisa Pratta (i brzmi nawet nieźle).

A jeśli chodzi o fabułę, to potężny watażka Bowser próbuje podbić wszystkie galaktyki, a jedynym człowiekiem, który jest w stanie go zatrzymać, jest sympatyczny hydraulik Mario.

Polecamy

Z taką obsadą, film ma okazję być absolutnym hitem - tytułowych braci zagrają bowiem Chris Pratt (Mario) i Charlie Day (Luigi). W księżniczkę Peach wcieli się gwiazda "Gambitu Królowej" Anya Taylor-Joy, natomiast głównego przeciwnika braci w postaci Bowsera wcieli się Jack Black.

W pozostałych rolach usłyszymy m.in. Keegana Michaela-Keya w roli Toada, Donkey Konga zagra Seth Rogen, natomiast legenda SNL Fred Armisen zagra Cranky Konga. Reżyserami filmu są Aaron Horvath i Michael Jelenic, natomiast scenariusz napisał Matthew Fogel.

Film "Super Mario Bros." zadebiutuje 7 kwietnia 2023 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.