"John Wick 4" zachwyca w nowym zwiastunie. Sceny akcji z Keanu wyglądają spektakularnie

15.11.2022 14:25
"John Wick 4" zachwyca w nowym zwiastunie. Sceny akcji z Keanu wyglądają spektakularnie Fot. materiały prasowe/Monolith Films

"Yeah, I'm thinking I'm back". Keanu Reeves powraca do swojej ikonicznej roli byłego płatnego mordercy w nowym zwiastunie "Johna Wicka 4", który zapowiada się spektakularnie.

John Wick 4 z nowym zwiastunem. Jest świetny

Keanu Reeves wraca w kolejnej, czwartej części filmu o legendarnym zabójcy Johnie Wicku. Reżyser Chad Stahelski zasugerował, że tym razem jego losy nie muszą mieć szczęśliwego zakończenia.

Polecamy

W kolejnej odsłonie przygód utalentowanego płatnego mordercy będziemy świadkami jego batalii z Wysokim Stołem. Wick za wszelką cenę chce wyeliminować szajkę zbrodniarzy. By tego dokonać, będzie musiał posunąć się do desperackiego kroku. Hitman w "Johnie Wicku 4" zwiedzi świat, by stoczyć pojedynki z przywódcami mrocznej organizacji. Legendarny zabójca będzie walczył w największych miastach: od Nowego Jorku po Paryż, Osakę i Berlin.

Poza Reevesem do obsady powrócili Laurence Fishburne, Lance Reddick i Ian McShane, którzy wcielają się w ważne osoby w półświatku zabójców. Dołączyli do niej natomiast Donnie Yen, Bill Skarsgård, Hiroyuki Sanada, Shamier Anderson, Scott Adkins, Rina Sawayama i Clancy Brown.

Polecamy

Przedsmak nowej odsłony przygód Johna Wicka znajdziecie poniżej:

Reżyserem filmu ponownie jest Chad Stahelski, natomiast scenariusz napisali Shay Hatten i Michael Finch.

Czy John Wick zginie w najnowszej części? O tym przekonamy się już 24 marca 2023 roku, kiedy superprodukcja trafi na ekrany kin.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.