Keanu Reeves powróci jako John Wick w filmie "Ballerina". Wcieli się w mentora zabójczyni?

09.11.2022 14:38
Keanu Reeves powróci jako John Wick w filmie "Ballerina". Wcieli się w mentora zabójczyni? Fot. Mark Rogers/Lionsgate/Kobal/REX/Rex Features/East News

Keanu Reeves za jakiś czas pojawi się w 4. odsłonie Johna Wicka, ale już teraz wiemy, że nie będzie to jego ostatni występ w serii - aktor ma pojawić się w filmie "Ballerina".

Keanu Reeves ponownie jako John Wick! Tym razem w filmie Ballerina

Jak podaje Variety, Keanu Reeves jest w fazie negocjacji powrotu do roli Johna Wicka w nadchodzącym filmie "Ballerina", czyli spin-offie serii "John Wick". Wieści potwierdziło też Deadline.

Polecamy

I chociaż na razie studio oraz twórcy nie skomentowali całej sprawy, to publikacje wyjaśniły, że główną bohaterką i "liderką" obsady nadal będzie Ana de Armas. Reeves pojawi się w nim gościnnie, a w filmie ma zagrać również Ian McShane, który od lat wciela się w menadżera hotelu Continental, Winstona. 

Sama produkcja ma opowiedzieć o młodej zabójczyni. Ta postanawia zemścić się na ludziach, którzy zamordowali jej całą rodzinę. Co ciekawe, postać zadebiutowała już w serii - w "Johnie Wicku 3" widzieliśmy bowiem balerinę, która trenowała do swojego przyszłego zawodu. To właśnie "dorosłą" wersję tej postaci miałaby zagrać Ana De Armas.

Polecamy

Reżyserem nadchodzącego spin-offu będzie Len Wiseman (seria "Underworld), natomiast scenariusz popełnił Shay Hatten, który współpracował z Zackiem Snyderem przy "Armii umarłych", a także napisał "Johna Wicka 3".

Tak jak wspomnieliśmy, Reeves powróci w roli tytułowej w filmie "John Wick 4", ktory ma zadebiutować 23 marca 2023 roku. 

Keanu nie może narzekać na brak pracy w ostatnich kilku latach - popularna seria "John Wick" zrealizowała karierę aktora, co zaowocowało powstaniem kontynuacji "Matrixa", a także główną rolą w Cyberpunku 2077. Gwiazdor ma się również ponownie pojawić w roli Constantine'a w filmie Warner Bros. Reżyserem ponownie będzie Francis Lawrence.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.