Johnny Depp z 7-minutową owacją w Cannes. Aktor powstrzymywał łzy

17.05.2023 11:07
Johnny Depp z 7-minutową owacją w Cannes. Aktor powstrzymywał łzy Fot. VALERY HACHE/AFP/East News

Johnny Depp jakiś czas temu powrócił do aktorstwa i teraz miał okazję zaprezentować swój najnowszy film "Kochanica króla" na festiwalu w Cannes. Tam został przywitany po królewsku.

Zachęcamy was do odwiedzenia naszego Facebooka oraz Instagrama, gdzie znajdziecie więcej informacji.

Johnny Depp został przywitany jak król w Cannes

Johnny Depp pierwszy raz od kilkunastu miesięcy miał okazję przejść się po czerwonym dywanie podczas otwarcia festiwalu filmowego w Cannes. Tam został przywitany przez setki fanów i wielbicieli z całego świata, którzy przyjechali na południe Francji, by celebrować sztukę i jej twórców.

Następnie Depp udał się do amfiteatru na pokaz jego najnowszego filmu "Kochanica króla", w którym wciela się w francuskiego króla Ludwika XV. Tam przywitał go 7-minutowy aplauz ze strony widzów oraz kolegów i koleżanek po fachu. Na materiałach z imprezy widać, że aktor powstrzymywał łzy i bardzo docenił to gorące powitanie.

Jak to we współczesnym świecie bywa, nie wszystkim spodobało się, że Depp został zaproszony na festiwal w Cannes. Na temat tej sprawy wypowiedział się dyrektor imprezy, Thierry Fremaux:

Prawdę mówiąc, to w moim życiu staram się szanować wolność w myśleniu i wolność słowa oraz działanie zgodnie z prawem. Jeśli Johnny Depp był skazany na więzienie lub miał zakaz występowania w filmach, to byśmy o nim nie rozmawiali.

Co ważniejsze, następnie dodał:

Wszyscy wiemy, że pierwsze kontrowersje pojawiły się, kiedy powiedziano, że Johnny zrobił film we Francji. Dlaczego [reżyserka "Kochanicy króla"] Maiwenn go wybrała do tej roli? A o to się zapytajcie Maiwenn. Jeśli chodzi zaś o resztę, to nie zamierzam zabierać głosu. Jestem jedną z tych osób, która nie była zainteresowana tą rozprawą sądową. Johnny Depp interesuje mnie jedynie jako aktor. 
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.