Kolejne zmartwychwstanie w "Szybkich i wściekłych"? Gal Gadot ma podobno powrócić do serii

23.12.2022 12:37
Kolejne zmartwychwstanie w "Szybkich i wściekłych"? Gal Gadot ma podobno powrócić do serii Fot. Matt Baron/BEI/Shutterstock/East News

Rodzina może znowu się powiększyć - nowe plotki twierdzą, że Gal Gadot powróci w nadchodzącej 10. odsłonie serii "Szybcy i wściekli".

Gal Gadot powróci do Szybkich i wściekłych?

Wygląda na to, że rodzina powróci w komplecie w "Szybkich i wściekłych 10". Jak podaje The Direct, Gal Gadot ma powrócić do obsady w nadchodzącym filmie z "szybkiej" franczyzy.

Polecamy

Oczywiście w tym momencie nie mamy bladego pojęcia, w jaki sposób Gadot ponownie pojawi się w serii. Jej postać z 5. i 6. odsłony "Szybkich i wściekłych", Gisele Yashar, zmarła ponieważ próbowała uratować swojego chłopaka, Hana (Sung Kang).

Wygląda więc na to, że nowa odsłona "Szybkich..." przedstawi nam kolejne zmartwychwstanie. Dla Gadot będzie to niewątpliwie przyjemna okazja do tego, by ponownie się spotkać z obsadą serii, a także Jasonem Momoą, z którym pracowała na planie "Ligi Sprawiedliwości". Pamiętajmy jednak, że na razie jest to plotka.

Polecamy

Co ciekawe, początkowo Gadot miała powrócić do serii w 7. odsłonie - sceny zostały jednak usunięte z finałowej wersji filmu, a informację potwierdził Sung Kang w swoim podcaście:

Była taka scena w "siódemce", o której ludzie nie mieli pojęcia. Ja nakręciłem scenę z Vinem/Domem i Letty, reżyserem był James Wan. Ja pojechałem do Atlanty, a właściwie pojechałem do Atlanty z Gal i nakręciliśmy swoje sceny. To były flashbacki, których jednak nie użyli w filmie.

W nowej odsłonie powrócą oczywiście Tyrese Gibson, Ludacris, Michelle Rodriguez, Sung Kang oraz Vin Diesel, a oprócz wspomnianego Jasona Momoy do obsady dołączyli Brie Larson oraz znana z "The Suicide Squad" Daniela Melchior. Film "Szybcy i wściekli 10" zadebiutuje już 19 maja 2023 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.