Marcin Dorociński drwi z doniesień o usunięciu jego roli z "Mission: Impossible": "miałem na uwadze troskę mediów"

24.03.2023 12:01
Marcin Dorociński drwi z doniesień o usunięciu jego roli z "Mission: Impossible": "miałem na uwadze troskę mediów" Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Nie wiedzieć czemu ostatnio pojawiły się doniesienia, że postać Marcina Dorocińskiego może zostać wycięta z filmów "Mission: Impossible - Dead Reckoning". Aktor ustosunkował się do tych plotek.

Marcin Dorociński o swoim występie w Mission: Impossible

W październiku 2022 roku Marcin Dorociński oficjalnie poinformował w swoich mediach społecznościowych, że dostał angaż do kolejnej odsłony "Mission: Impossible", legendarnej serii filmów akcji z Tomem Cruisem w rolach głównych.

Polecamy

W sieci pojawił się zwiastun produkcji i dowiedzieliśmy się, że w lipcu 2023 roku film "Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One" pojawi się w kinach. Niestety na kilka miesięcy przed premierą PAP opublikował tekst, w którym sugerował, że postać Marcina Dorocińskiego może zostać wycięta z filmu - ten był bowiem nieco za długi i wytwórnia miała poprosić twórców o skrócenie produkcji. 

Teraz do tej "troski mediów" odniósł się sam aktor, który podzielił się w mediach społecznościowych zdjęciem z reżyserem Christopherem McQuarriem i montażystą Eddiem Hamiltonem, pisząc:

Wszystko dobre, co się dobrze kończy. No i stało się. Moja misja niemożliwa rozpoczęta w grudniu 2021 roku dobiegła końca. Chciałabym się z Wami podzielić pamiątką z ostatniego dnia zdjęciowego. Obok mnie Chris McQuarrie zwany McQ — wspaniały reżyser, dzięki któremu jestem w tym projekcie. To był wielki zaszczyt poznać człowieka, który stoi za sukcesem "Top Gun: Maverick" i "Podejrzanych". Jegomość po lewej to Eddie Hamilton — jeden z najwybitniejszych montażystów na świecie.
Polecamy

W końcu Dorociński odniósł się do plotek, pisząc po prostu, że odpowiedź o "wycięciu go z filmu" zostanie słodką tajemnicą między nim, reżyserem i montażystą nowego "Mission: Impossible":

A za nami ekran z ujęciem z filmu. Mając na uwadze troskę mediów i ostatnie nagłówki — zapytałem Eddiego, czy mnie nie wytnie, ale niech jego odpowiedź pozostanie między nami. Czy tak się stanie — będziecie musieli przekonać się sami już w lipcu, kiedy film wejdzie do kin. Wciąż nie mogę uwierzyć, że mogłem być częścią tej wielkiej machiny i wspaniałej przygody. Jestem szczęściarzem.

Nie wiemy jak wy, ale my bardzo chętnie przekonamy się na własnej skórze, czy Marcin Dorociński pojawi się w nowym "Mission: Impossible" - film "Dead Reckoning - Part One" zadebiutuje w kinach 12 lipca 2023 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.