Netflix. Denzel Washington zagra główną rolę w filmie o starożytnym Rzymie

16.11.2023 10:35
Denzel Washington zagra Hannibala Fot. lev radin/shutterstock.com

Denzel Washington jest świetnym aktorem i ma potężne grono fanów na całym świecie. Teraz po sieci krążą wieści, że celebryta zagra niezwykle ważną rolę w nowym, jeszcze niezatytułowanym filmie, który powstanie dla Netfliksa.

Denzel Washington ponownie zagra w filmie reżyserowanym przez Antoine Fuquę. Tym razem chodzi o starożytny Rzym! Historyczna superprodukcja ukaże jednego z najlepszych dowódców wojskowych, który skierował swoją siłę prosto na Rzym.

Denzel Washington zagra Hannibala

Zobaczymy jednego z najwybitniejszych dowódców wojskowych w historii, więc zapowiada się ciekawie. Kartagińskiego wodza zagra Denzel Washington, a widzowie będą mogli delektować się największymi kampaniami wojennymi przeciwko Imperium Rzymskiemu. W końcu Hannibal był prawdziwym wojownikiem, który wiele osiągnął.

Warto dodać, że Antoine Fuqua ma już spore doświadczenia z kostiumowymi widowiskami. Do tego jeszcze scenarzystą powstającego filmu będzie kilkukrotny laureat Oscara, John Logan, który pracował m.in. przy filmie „Gladiator” Ridleya Scotta. Film skupi się na kampanii Hannibala przeciw rzymskiej republice podczas 2. wojny punickiej. Zobaczymy kluczowe bitwy i drogę do przemiany Hannibala w prawdziwe zagrożenie dla wzbudzającej respekt, wielkiej militarnej potęgi, jaką był Rzym.

Fani historii, a do tego jeszcze spektakularnych kampanii wojskowych, najpewniej znajdą tu coś dla siebie. Korzystając z okazji przypominamy, że wcześniej pisaliśmy o najlepszych filmach z Denzelem Washingtonem. Wspominaliśmy również o wpadce w TVP Info.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Po więcej informacji zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka , Twittera, TikToka i Instagrama. Żeby posłuchać, co teraz gramy, kliknij w poniższy baner!

Marcin Hołowacz
Marcin Hołowacz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.