Stan zdrowia Bruce'a Willisa się pogarsza. Córka: "to początek żałoby"

02.06.2023 10:04
Bruce Willis z córką Fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Tallulah Willis w poruszającym eseju napisała, jak bardzo stara się teraz uwieczniać wszystkie chwile spędzone z ojcem.

Rodzina Bruce'a Willisa wyznała, że aktor cierpi na afazję i dlatego musi zakończyć swoją karierę. U gwiazdora zdiagnozowano również otępienie czołowo-skroniowe, które jest zespołem chorób neurodegeneracyjnych. Aktor ma problem z komunikacją. Jego najmłodsza córka z małżeństwa z Demi Moore, Tallulah, napisała długi esej, który pojawił się w "Vogue". Córka wyznała w artykule, że była za bardzo skupiona na własnych problemach, by zauważyć, iż stan zdrowa jej ojca cały czas się pogarsza.

Stan zdrowia Bruce'a Willisa się pogarsza. Córka: "to początek żałoby"

Jak podaje film.interia.pl, w eseju córka napisała, że chociaż rodzina opowiedziała o chorobie Bruce'a Willisa w 2022 roku, to od dawna wiedziała, że coś jest nie tak: "Zaczęło się od niezrozumiałego braku reakcji z jego strony". Początkowo rodzina sądziła, że wynika to z problemów ze słuchem, natomiast Tallulah uważała, że ojciec ją po prostu ignoruje:

Chociaż nie mogło to być dalsze od prawdy, mój nastoletni mózg torturował się jakąś błędną myślą: nie jestem wystarczająco piękna dla mojej matki, nie jestem wystarczająco interesująca dla mojego ojca. (..) Prawda jest taka, że sama byłam zbyt chora, żeby sobie z tym poradzić. Przez ostatnie cztery lata cierpiałam na jadłowstręt, o którym niechętnie mówiłam. Podczas gdy ja byłam pogrążona w zaburzeniach dysmorficznych ciała i obnosiłam się z tym na Instagramie, mój tata po cichu walczył

Odpowiednia diagnoza i leczenie pomogło Tallulah, która teraz nie chce tracić czasu i w miarę możliwości spędza jak najwięcej czasu z chorym ojcem.

To początek żałoby. Dlatego za każdym razem, gdy idę do domu taty, robię mnóstwo zdjęć - uwieczniam wszystko, co widzę, każdy moment. Jestem jak archeolog, który poszukuje skarbów w rzeczach, na które nigdy nie zwracałam uwagi. Mam każdą wiadomość głosową od niego zapisaną na twardym dysku. Chyba próbuję udokumentować to wszystko, aby w dniu, kiedy go już nie będzie, to wszystko przypominało mi o nim, o nas.

Tallulah wyznała również w liście, że ojciec cały czas ją rozpoznaje i cieszy się za każdym razem, gdy ją widzi.

Polecamy

Willis jest dwukrotnym laureatem Złotego Globu i nagrody Emmy, a także dwóch Złotych Malin (które zresztą w 2022 roku przygotowały specjalną kategorię z "najgorszymi filmami Bruce'a Willisa w tym roku"). Najbardziej znany jest z ról w "Szklanej pułapce", "Pulp Fiction", "Piątym elemencie", "Armagedonie" i "Szóstym zmyśle".

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.