Bucky kontra zombie Kapitan Ameryka w zapowiedzi serialu Marvela "What If?"

15.11.2019 12:46
What If?|undefined Fot. kadr z serialu What If?

W sieci pojawił się pierwszy teaser serialu animowanego Marvel Studios "What If?". Produkcja pokaże alternatywne losy znanych superbohaterów Domu Pomysłów.

12 listopada 2019 roku w USA ruszyła praforma streamingowa Disney+, na której niebawem zadebiutują oryginalne produkcje Marvel Studios. Wśród wielu tytułów aktorskich pojawi się również animowany serial zatytułowany "What If?" - inspirowany serią komiksową pod tym samym tytułem, opowiadającą alternatywne losy znanych superbohaterów. W sieci zaprezentowano pierwszą zapowiedź nadchodzącej produkcji.

"What If?"- teaser serialu Mervela

Komiks "What If?"  odpowiadał na ciekawe pytania fanów superherosów - co by było, gdyby Jane Foster została Thorem, co by było, gdyby Spider-Man nie zaczął walki z przestępcami czy co by było, gdyby świat dowiedział się, że Daredevil jest niewidomy. Oczywiście z czasem wiele pomysłów weszło na stałe do komiksowego uniwersum, ale kinowy świat to zupełnie inna para kaloszy. MCU jest stosunkowo młode i o wiele mniej pogmatwane niż wydarzenia, które miały miejsce na Earth-616. Zgłębianie alternatywnych scenariuszy przygód filmowych herosów wydaje się więc nadzwyczaj atrakcyjne dla fanów.

Przeczytaj także

W sieci zamieszczono pierwszy teaser "What If?" i prezentuje się bardzo interesująco.

Co prawda zapowiedź trwa jedynie 30 sekund, ale pokazano w niej trzy wątki, które będą osobnymi odcinkami nadchodzącej animacji. Pierwszy to Peggy Carter jako Captain Britain. Sprawdzimy więc, jak wyglądałaby II wojna światowa, gdyby serum superżołnierza przyjęła brytyjska agentka. Co ciekawe, Steve Rogers w zmienionej rzeczywistości zastąpiłby Tony'ego Starka, bo ma na sobie potężny kostium, przypominający zbroję Iron Mana Mark I.

Przeczytaj także

Drugi wątek to pojedynek pomiędzy Winter Soldierem i Kapitanem Ameryką. Scena przypomina trochę walkę z drugiej części solowych przygód Steve'a Rogersa, jednak tym razem superbohater jest żywym trupem. Będzie więc nawiązanie do Zombieverse. Pod koniec widzimy też zupełnie nowego Star-Lorda - T'Challę, który w głównym uniwersum jest królem Wakandy i herosem znanym jako Black Panther.

Przeczytaj także

"What If?"- kiedy premiera serialu Marvela?

Na razie nie podano dokładnej daty premiery serialu "What If?". Wiadomo jedynie, że serial zadebiutuje w roku 2021. Do swoich ról wróci obsada znana z filmów Marvela. Aktorzy podłoża głosy swoim postaciom. Animowana antologia trafi na Disney+.

Przeczytaj także

Zobacz też: Kevin Feige wyjaśnił, w jaki sposób nowe seriale Marvela będą powiązane z kinowymi produkcjami

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.