Chcecie znowu polubić Willa Smitha? "Bajer z Bel-air" jest już na HBO Max

13.05.2022 15:36
Chcecie znowu polubić Willa Smitha? "Bajer z Bel-air" jest już na HBO Max Fot. materiały prasowe/HBO Max

Zanim Will Smith został międzynarodową gwiazdą kina, to był skromnym chłopakiem z Zachodniej Filadelfii, którego życie pewnego dnia obróciło się do góry nogami... 

Bajer z Bel-air jest już dostępny w całości na HBO Max

Popularny serial z Willem Smithem w roli głównej, "Bajer z Bel-Air" (za wielką wodą znany jako "The Fresh Prince of Bel-Air") od dzisiaj dostępny jest w całości w serwisie HBO Max. Na platformie oczywiście pojawiły się wszystkie sezony produkcji - tych jest łącznie sześć.

Polecamy

Jeden z najbardziej ikonicznych sitcomów w historii śledzi losy Willa, nastolatka ze śródmieścia Filadelfii, który zostaje wysłany do Kalifornii, aby zamieszkać ze swoimi bogatymi krewnymi. Jego matka ma nadzieję, że wybiją mu oni z głowy głupie pomysły i wpoją dobre, tradycyjne wartości.

Tytułowym "Bajerem" jest oczywiście Will Smith, dla którego produkcja była biletem do ogromnej międzynarodowej sławy, owocującej później filmami pokroju "Dzień niepodległości", czy "Faceci w czerni". Przy okazji była też ogromnym zastrzykiem adrenaliny dla jego kariery muzycznej jako The Fresh Prince, a kawałek otwierający serial jest jednym z najważniejszych motywów przewodnich w historii telewizji:

Polecamy

Obok niego w produkcji wystąpili: James Avery jako Philip Banks, Alfonso Ribeiro jako Carlton Banks, Tatyana Ali jako Ashley Banks, Karyn Parsons jako Hilary Banks, Joseph Marcell jako Geoffrey Butler, a także Janet Hubert a potem Daphne Reid jako Vivian Banks, Ross Bagley jako Nicky Banks, czy DJ Jazzy Jeff jako Jazz.

Twórcami serialu są Andy Borowitz i Susan Borowitz. Serial emitowany był premierowo w Stanach Zjednoczonych w latach 1990-1996. Wszystkie 148 odcinków produkcji zobaczycie już w serwisie HBO Max.

My możemy jedynie dodać od siebie stare powiedzenie: "Kolekcja klasyki. Polecam i pozdrawiam, Piotr Fronczewski".  

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.