"Dom z papieru: Korea" doczekał się nowego zwiastuna. Zobaczcie gang w akcji [WIDEO]

20.05.2022 14:11
"Dom z papieru: Korea" doczekał się nowego zwiastuna. Zobaczcie gang w akcji [WIDEO] Fot. materiały prasowe/JUNG JAEGU/NETFLIX

Już niedługo na Netflix zadebiutuje serial "Dom z papieru: Korea”, czyli koreański remake hiszpańskiego hitu. Zobaczcie oficjalny zwiastun nowej/starej produkcji z gwiazdą "Squid Game" w jednej z ról głównych.

Dom z papieru: Korea - zobaczcie zwiastun produkcji

Jak nietrudno się dziwić, według zapowiedzi Netflix fabuła nowego serialu jest bardzo podobna do tej znanej z oryginalnego hiszpańskiego serialu. Czytamy bowiem, że enigmatyczny Profesor zbiera w serialu grupę zdolnych złodziei z Północy i Południa, aby ukraść świeżo wydrukowaną walutę przyszłej, zjednoczonej Korei. Według niego ma to być "napad nad napadami".

Polecamy

Po kilku krótkich teaserach, w końcu mamy szansę zobaczyć, co ciekawego na nas czeka w "Domu z papieru: Korea":

Twórcami adaptacji hiszpańskiego hitu jest trójka scenarzystów: Ryu Yong-jae, Kim Hwan-chae i Choe Sung-jun. Serial wyreżyserował Kim Hong-sun. W roli głównej pojawi się Yoo Ji-tae jako Profesor, natomiast w inne postaci wcielą się: Berlin (Park Hae-soo); Tokio (Jun Jong-seo); Moskwa (Lee Won-jong); Denver (Kim Ji-hun); Nairobi (Jang Yoon-ju); Rio (Lee Hyun-woo); Helsinki (Kim Ji-hoon) oraz Oslo (Lee Kyu-ho).

Polecamy

Premierę 1. sezonu "Domu z papieru: Korea" zaplanowano na 24 czerwca 2022 roku. 

Przypominamy, że w produkcji jest też spin-off o postaci Berlina. Debiut serialu o tytułowym bohaterze odbędzie się w 2023 roku. W główną rolę wciela się Pedro Alonso. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.