Takiego skoku jeszcze nie widzieliście. Zobaczcie zapowiedź "Domu z papieru: Korea"

29.04.2022 09:55
Takiego skoku jeszcze nie widzieliście. Zobaczcie zapowiedź "Domu z papieru: Korea" Fot. materiały prasowe/Netflix

Gwiazdor "Squid Game" Hae-soo Park wystąpi w jednej z głównych ról w koreańskiej wersji "Domu z papieru". Zobaczcie zapowiedź produkcji.

Oto zapowiedź serialu Dom z papieru: Korea

Jak podaje Deadline, Hae-Soo Park wcieli się w Berlina, jednego z głównych i najbardziej lubianych bohaterów z oryginalnej hiszpańskiej wersji. To było pierwsze ogłoszenie castingowe dotyczące serialu, od kiedy powiadomiono, że Koreańczycy stworzą swoją wersję "Domu z papieru". 

Polecamy

Teraz natomiast otrzymaliśmy pierwszą zapowiedź "Domu z papieru: Korea", w której słyszymy narrację - ta opowiada nam o największym skoku w historii, o staniu się bohaterem i stworzeniu najwspanialszego programu na żywo dla widzów. Krótko mówiąc, przypomina to bardzo obietnice profesora z pierwszych odcinków hiszpańskiego "Domu z papieru".

Poniżej zobaczycie materiał:

Polecamy

Tak prezentuje się natomiast opis fabuły "Domu z papieru: Korea":

Enigmatyczny profesor zbiera grupę zdolnych złodziei z Północy i Południa, aby ukraść świeżo wydrukowaną walutę przyszłej, zjednoczonej Korei. 

Premierę 1. sezonu "Domu z papieru: Korea" zaplanowano na 24 czerwca 2022 roku. Produkcja pojawi się oczywiście na Netflixie. Poniżej możecie się zapoznać z obsadą nowej wersji serialu:

Przypominamy, że w produkcji jest też spin-off o postaci Berlina. Debiut serialu o tytułowym bohaterze odbędzie się w 2023 roku. W główną rolę wciela się Pedro Alonso. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.