Finałowy odcinek "Władcy Pierścieni: Pierścieni Władzy" doczekał się zwiastuna. Czy będzie lepszy, niż poprzednie?

11.10.2022 17:05
Finałowy odcinek "Władcy Pierścieni: Pierścieni Władzy" doczekał się zwiastuna. Czy będzie lepszy, niż poprzednie? Fot. Ben Rothstein/Amazon/Everett Collection/East News

Amazon wypuścił zwiastun finału "Władcy Pierścieni: Pierścieni Władzy", który obiecuje nam, że już w piątek 14 października 2022 roku "wszystko zostanie wyjaśnione".

Pierścienie Władzy - zobaczcie zwiastun finałowego odcinka

Tak między Bogiem a prawdą, materiał jest bardziej zwiastunem całego sezonu, aniżeli samego finału, ale tak nazwał go Amazon, więc kłócić się nie będziemy. Niestety, to powoduje, że w samym wideo jest mało nowych scen, a widzimy w znakomitej większości wydarzenia z poprzednich 7 odcinków.

Polecamy

Jest więc upadek Southlands/powstanie Mordoru, krzyczący Balrog, krzyczący Arondir, krzyczący czarodziej, krzyczący orkowie, krzycząca Galadriela i krzycząca Bronwyn, a w tle krzyczy epicka muzyka.

Oczywiście piszę to wszystko pół żartem, pół serio, ale naprawdę jak na "zwiastun finałowego odcinka", marketingowcy Amazona nie pokazali nam zbyt dużo nowych scen z nadchodzącego epizodu "Pierścieni Władzy". A szkoda, bo ten może być jasnym punktem całego sezonu, jeżeli twórcy zdecydują się np. pokazać Saurona i wyjaśnić, kim są czarodzieje z wątku Harfootów:

Polecamy

Niezależnie od tego, co sądzicie o serialu "Pierścienie Władzy", to w produkcji jest już 2. sezon produkcji Amazon Prime Video. Strzelamy, że w nowych odcinkach powrócą główne postaci z poprzednich odcinków (m.in. Elendil, Isildur, Elrond, Celebrimbor, Durin, Arondir, Bronwyn, Theo i oczywiście Galadriela), chociaż marketingowcy zapowiadają nam, że w finale 1. sezonu "bohaterowie upadną", więc teoretycznie nikt nie jest bezpieczny.

Cóż, "wszystko zostanie wyjawione" już 14 października 2022 roku, kiedy to 8. odcinek 1. sezonu "Władcy Pierścieni: Pierścieni Władzy" zadebiutuje na Amazon Prime Video. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.