Gwiazdor "Squid Game" zagra główną rolę w koreańskiej wersji "Domu z papieru"

01.12.2021 12:03
Gwiazdor "Squid Game" zagra główną rolę w koreańskiej wersji "Domu z papieru" Fot. materiały prasowe/Noh Juhan/Netflix

Wygląda na to, że Korea chce mieć kolejny hicior na Netflix - gwiazdor "Squid Game" Park Hae-soo wystąpi również w jednej z głównych ról w koreańskiej wersji "Domu z papieru". 

Gwiazdor Squid Game w koreańskim Domu z papieru

Park Hae-Soo, jeden z gwiazdorów "Squid Game" Netflixa, wystąpi też w koreańskiej adaptacji "Domu z papieru". Wcielający się w Cho Sang-woo aktor zagra jedną z głównych ról w nowej produkcji.

Polecamy

Jak podaje Deadline, Hae-Soo wcieli się w Berlina, jednego z głównych i najbardziej lubianych bohaterów z oryginalnej hiszpańskiej wersji. To pierwsze ogłoszenie castingowe dotyczące serialu, od kiedy powiadomiono, że Koreańczycy stworzą swoją wersję "Domu z papieru". 

Wieści nadchodzą na kilka dni przed premierą finałowego sezonu "Domu z papieru" - ten pojawi się już 3 grudnia 2021 roku. Serial oczywiście opowiada o grupie przestępców, którzy dokonują wysokoprofilowych kradzieży. Twórca oryginału Alex Pina będzie producentem wykonawczym koreańskiej wersji. 

Polecamy

Informacja o obsadzeniu Park Hae-Soo w koreańskiej wersji "Domu z papieru" zbiegło się też z informacją o spin-offie produkcji - na Twitterze opublikowano krótki teaser z postacią Berlina, który zapowiada, że premiera spin-offu o tytułowym bohaterze odbędzie się w 2023 roku. W główną rolę wciela się Pedro Alonso. 

Niedawno dowiedzieliśmy się również, że, mimo niechęci twórców, powstaje też 2. sezon "Squid Game". Na razie data jego premiery nie jest znana.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.