Gwiazdor "Supernatural" jako Harvey Dent. Zagra w nowym serialu "Gotham Knights"

24.03.2022 11:32
Gwiazdor "Supernatural" jako Harvey Dent. Zagra w nowym serialu "Gotham Knights" Fot. materiały prasowe/Warner Bros. Television

Misha Collins znany z serialu "Supernatural" dołączył do obsady pilotażowego odcinka serialu "Gotham Knights". Aktor wcieli się z prawnika Harveya Denta, który w komiksach staje się Two-Face'em.

Gwiazdor Supernatural dołączył do obsady Gotham Knights

Jak podaje Deadline, Misha Collins wcieli się w charyzmatycznego i podziwianego prawnika Harveya Denta, gothamskiego prokuratora okręgowego. Jak pewnie wiecie, Dent ma bardzo czarno-białe podejście do sprawiedliwości, co ironicznie zmieni go potem w złoczyńcę o ksywie Two-Face.

Polecamy

Scenarzystami "Gotham Knights" są współtwórcy "Batwoman", Chad Fiveash, James Stoteraux oraz Natalie Abrams. Serial rozgrywa się niedługo po morderstwie Bruce'a Wayne'a. Wówczas jego adoptowany syn podejmuje współpracę z dziećmi największych przeciwników Batmana, ponieważ wszyscy są oskarżeni o zamordowanie Mrocznego Rycerza.

Nagle grupka staje się wrogami publicznymi numer jeden i musi zrobić wszystko, by oczyścić swoje imiona. Szansa na to pojawia się szybko - bez Batmana Gotham staje nad przepaścią. Wtedy banda dzieciaków odkrywa swoje prawdziwe powołanie - razem stają do walki z przestępczością, formując załogę o nazwie Gotham Knights. 

Polecamy

Collins dołączył tym samym do obsady, w której wcześniej znaleźli się już Fallon Smythe, Tyler DiChiara, Oscar Morgan, Olivia Rose Keegan i Navia Robinson.

Producentami są oczywiście ludzie z firmy Berlanti Productions i Warner Bros. Television. Serial zadebiutuje na CW i będzie rozgrywał się w tym samym uniwersum, co inne produkcje spod egidy ArrowVerse. Reżyserem pilotażowego epizodu został Danny Cannon, a "Gotham Knights" powinno zadebiutować już jesienią 2022 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.