Gwiazdor "Supernatural" otarł się o śmierć tuż po zakończeniu zdjęć do serialu [WIDEO]

12.11.2020 11:47
Misha Collins|undefined Fot. Rob Latour/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Misha Collins ostatnio pożegnał się z serialem "Supernatural". Mało brakowało, a pożegnanie byłoby o wiele bardziej dosłowne. Aktor niemal stracił życie tuż po zakończeniu zdjęć do produkcji.

Serial "Supernatural" powoli zmierza do finału. Jeden z gwiazdorów produkcji ostatnio zakończył swoją przygodę z tytułem. Okazuje się, że był o włos od śmierci. Tuż po zakończeniu pracy na planie doszło niemal do śmiertelnie niebezpiecznego wypadku. Misha Collins opowiedział o tym strasznym przeżyciu.

"Supernatural" - Misha Collins prawie zginął po zakończeniu zdjęć do serialu

"Supernatural" to produkcja fantasy z elementami horroru oparta na komiksie pod tym samym tytułem ukazująca się od 2005 roku na kanale The CW. Wraz z piętnastym sezonem nadchodzi jednak kres przygód braci Winchester.

Przeczytaj także

Na kanale YouTube The CW Network pojawiło się poruszające nagranie, w którym Misha Collins wcielający się w postać Castiela zdradził nie tylko kulisy swoich ostatnich chwil na planie "Supernatural", ale opowiedział również o przerażającym wydarzeniu, do którego doszło chwilę po zakończeniu zdjęć do produkcji. Obsada i ekipa wyruszyli w nocny lot samolotowy na spotkanie z fanami na pobliskim konwencie. Mniej 10 minut po wystartowaniu, samolot zaczął wydawać dziwne dźwięki. 

Collins zauważył, że jeden z silników maszyny eksplodował. Pasażerowie usłyszeli przeraźliwe dźwięki poskręcanego metalu. Na szczęście piloci w porę zareagowali i postanowili zawrócić. Samolot wylądował awaryjnie na lotnisku w Vancouver, gdzie czekało sześć ambulansów. Na szczęście nie były potrzebne. 

Przeczytaj także

Pasażerowie byli przerażeni i po wylądowaniu od razu skontaktowali się ze swoimi najbliższymi. Collins wspomniał, że podczas kręcenia jego ostatniej sceny było bardzo dużo emocji. Aktorzy i ekipa płakali ze wzruszenia. W tym stanie wsiedli do samolotu, którego awaria spowodowała odmienne stany emocjonalne. Ten dzień zostanie więc zapamiętany na długo.

Przeczytaj także

"Supernatural" - kiedy finał serialu?

W kończącym się serialu oprócz Collinsa występują Jared Padalecki, Jensen Ackles i Alexander Calvert. Niebawem zobaczymy ich po raz ostatni w wieloletnich kreacjach. ostatni odcinek "Supernatural" zostanie wyemitowany na The CW 19 listopada 2020 roku. Twórcy przygotowali dla fanów "Supernatural: The Long Road Home" - specjalny odcinek, w którym zaprezentowano wywiady z twórcami i gwiazdami serialu.

Przeczytaj także

 

Zobacz też: 15 aktorów, którzy prawie zginęli na planie filmowym

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.