Powstanie prequel "Supernatural". W jednej z głównych ról powróci Jensen Ackles

25.06.2021 13:07
Powstanie prequel "Supernatural". W jednej z głównych ról powróci Jensen Ackles Fot. KRIPKE ENTERPRISES/WARNER BROS TELEVISION/SUPERNATURAL FILMS /East News

"Supernatural" to jeden z najlepszych i najważniejszych seriali w historii stacji CW, przez co fakt, że produkcja doczeka się prequelu w postaci "The Winchesters" nie powinien nikogo dziwić. Ten ma się skupić na rodzicach Deana i Sama Winchesterów. 

Supernatural doczeka się prequela w postaci The Winchesters

Jak podaje Deadline, stacja CW pracuje już nad serialem "The Winchesters", którego producentem wykonawczym ma być Jensen Ackles. Gwiazdor oryginalnego "Supernatural" wcieli się również w rolę narratora nowej produkcji. W produkcji pomoże mu jego żona, Danneel, która również występowała gościnnie w popularnym serialu. 

Polecamy

Dowiedzieliśmy się, że nad serialem "The Winchesters" będzie pracował również były producent wykonawczy ''Supernatural", Robbie Thompson. Tym razem oprócz produkcji, Thompson zajmie się również pisaniem scenariuszy.

Zanim na scenie pojawili się Sam i Dean, to z wszelkiej maści plugastwami walczyli John i Mary. Serial będzie opowiadany z perspektywy narratora Deana Winchestera (Jensen Ackles). Produkcja "The Winchesters" to epicka historia miłosna o tym, jak John poznał Mary. Oprócz tego duet poświęca się nie tylko dla swojej miłości, ale też dla całego świata.

Jensen i Danneele Acklesowie udostępnili oficjalne oświadczenie na temat tej produkcji:

Po tym, gdy skończyło "Supernatural", to wiedzieliśmy, że nie może to być koniec naszej produkcji. Jak mówimy w naszym serialu: "nic tak naprawdę się nigdy nie kończy". Kiedy razem z Danneel stworzyliśmy Chaos Machine Productions, to wiedzieliśmy, że naszą pierwszą opowieścią będzie serial o Johnie i Mary Winchesterach, czyli swoiste "origin story Supernatural". Miałem wrażenie, że akurat Dean chciałby wiedzieć o relacji swoich rodziców. Dlatego cieszę się, że możemy nad tym pracować.
Polecamy

Niestety data premiery na razie jest nieznana. Warto zaznaczyć, że John i Mary Winchesterowie pojawili się już w "Supernatural", grani przez Jeffreya Deana Morgana i Samanthę Smith. Wówczas dowiedzieliśmy się, że Mary została zamordowana przez demona, gdy Sam wciąż był dzieckiem.

Przez to John stał się łowcą demonów i swoje umiejętności/wiedzę przekazał swoim synom. Pojawiał się regularnie w 1. sezonie serialu. Niestety zginął w premierowym epizodzie 2. serii. 

Na razie nie wiemy, kto zagra tytułowy duet w "The Winchesters" i tak jak wspomnieliśmy, tajemnicą jest również data premiery serialu. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.