Jon Snow doczeka się własnego serialu od HBO. Kit Haringron powróci do świata "Gry o tron"

17.06.2022 11:00
Jon Snow doczeka się własnego serialu od HBO. Kit Haringron powróci do świata "Gry o tron" Fot. Ferrari Press/EAST NEWS

Niespodzianka dla fanów "Gry o tron" - wygląda na to, że HBO zamierza zrealizować serial skupiający się na przygodach Jona Snow po zakończeniu historii pokazanej we wspomnianej produkcji.

Gra o tron doczeka się kontynuacji o Jonie Snow

Podczas, gdy część pracowników HBO szykuje się do startu prequela "Gry o tron" w postaci "Rodu smoka", inni twórcy podobno pracują już nad kontynuacją "GOT" w postaci solowej opowieści o Jonie Snow. Deadline potwierdza, że projekt jest we wczesnej fazie rozwoju - tak wczesnej, że na razie firma jedynie "eksploruje możliwości".

Polecamy

Jeśli serial dojdzie do skutku, to opowiedziałby historię Jona Snow/Aegona Targaryena po wydarzeniach z "Gry o tron", kiedy ponownie zostaje wygnany za mur oddzielający Westeros od krain północy. Oczywiście w roli głównej miałby powrócić Kit Harington. Innych szczegółów nie znamy i spodziewamy się, że nie znają ich na razie nawet sami twórcy.

Projekt byłby oczywiście pierwszą kontynuacją "Gry o tron", bo do tej pory HBO pracowało jedynie nad prequelami serii - już niedługo na antenie zadebiutuje "Ród smoka", natomiast oprócz tego w produkcji są "Dunk and Egg" oraz "The Sea Serpent". 

Polecamy

Tak jak wspomnieliśmy, na razie czekamy na prequel "Gry o tron", który przyjrzy się losom rodu Targaryenów w okresie ich największej potęgi. Produkcja "Ród smoka" bazuje na motywach powieści George’a R.R Martina z serii "Ogień i Krew" i według zapowiedzi twórcy przedstawią nam nie tylko niesnaski między przodkami Daenerys, ale także konflikty między innymi szlachetnymi rodami Westeros (jak na "Grę o tron" przystało).

Wśród gwiazd "Rodu smoka" znaleźli się: Paddy Considine, Olivia Cooke, Matt Smith, Emma D’Arcy, Fabien Frankel. Rhys Ifans, Steve Toussaint, Eve Best oraz Sonoya Mizuno. Premiera serialu jest planowana na 22 sierpnia 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.