Netflix pokazał zwiastun "Sexify". Premiera już 28 kwietnia!

26.03.2021 10:40
Sexify Netflix Fot. materiały prasowe Netflix

"Sexify" zadebiutuje na Netflix już 28 kwietnia 2021 roku. Z tej okazji Netflix zaprezentował wreszcie zwiastun swojego polskiego serialu o seksie.

Wyczekiwany polski serial Netflixa o trzech studentkach, które zgłębiają temat własnej (i nie tylko) seksualności, doczekał się zwiastuna i oficjalnej daty premiery. "Sexify" w reżyserii Kaliny Alabrudzińskiej i Piotra Domalewskiego trafi na platformę streamingową już 28 kwietnia 2021. Czy warto czekać na jego premierę? Oceńcie sami.

Polecamy

Sexify: Zwiastun polskiego serialu o seksie

"Sexify" to opowieść o ambitnej studentce informatyki, której nie w głowie randki czy romanse. Jej największym marzeniem jest wygrana w prestiżowym konkursie dla programistów. By je spełnić, wpada na pomysł stworzenia aplikacji o orgazmie. Problem w tym, że choć świetnie zna się na aplikacjach, nie bardzo wie, co to jest orgazm... Z pomocą przychodzi jej najlepsza przyjaciółka i koleżanka z akademika. Dziewczyny zaczynają zgłębiać skomplikowany świat seksu, jednocześnie dowiadując się sporo o samych sobie.

Polecamy

W zwiastunie mamy okazje zobaczyć w akcji trzy główne bohaterki serialu: Natalię (Aleksandra Skraba), Paulinę (Maria Sobocińska) i Monikę (Sandra Drzymalska) oraz gwiazdy wcielające się w postaci drugoplanowe: Zbigniewa Zamachowskiego, Małgorzatę Foremniak i Wojciecha Solorza.

Polecamy

"Sexify" już od 28 kwietnia na Netflix

Serial "Sexify" będzie składał się z ośmiu 40-minutowych odcinków. Kalina Alabrudzińska i Piotr Domalewski nie tylko wyreżyserowali, ale też napisali scenariusz całości. Za produkcję odpowiadają Agata Gerc i Jan Kwieciński z Akson Studio. Polski serial o seksie będzie dostępny na Netflix od 28 kwietnia 2021 roku.

sexify netflix Fot. materiały prasowe Netflix
Natalia Hluzov
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.