Nowy Kapitan Ameryka w akcji na nagraniu z planu zdjęciowego serialu "Falcon and the Winter Soldier" [WIDEO]

AKTUALIZACJA 04.03.2020 04.03.2020 10:22
AKTUALIZACJA 04.03.2020 04.03.2020 10:22
Kapitan Ameryka|undefined Fot. Wiese/FaceToFace/REPORTER

W sieci pojawiło się nagranie z planu zdjęciowego do serialu Marvela "Falcon and the Winter Soldier". Widzimy na nim U.S. Agenta podczas walki. 

Już za kilka miesięcy fani Kapitana Ameryki będą mogli śledzić przygody jego dwóch wiernych przyjaciół w serialu "Falcon and the Winter Soldier". W nadchodzącej produkcji Marvela zobaczymy też następcę Steve'a Rogersa - U.S. Agenta, który będzie zastępował superbohatera z ramienia rządu. Jak grany przez Wyatta Russella bohater prezentuje się w akcji?

"Falcon and the Winter Soldier" - U.S. Agent na nagraniu z planu

Na Twitterze pojawiło się zakulisowe wideo, ukazujące zdjęcia do jednej ze scen nadchodzącego serialu. Widzimy na nim jak John Walker w stroju do złudzenia przypominającym kostium Kapitana Ameryki, walczy z grupą agresywnych osób. 

Nagranie pochodzi prawdopodobnie z tego samego dnia zdjęciowego, podczas którego uchwycono U.S. Agenta ze swoją tarczą. 

Na podstawie powyższych przecieków trudno powiedzieć, co dokładnie wydarzy się w serialu, ale można wywnioskować, że Falcon nie zostanie zaakceptowany przez rząd jako oficjalny następca Steve'a Rogersa. Z tego powodu wojsko powoła do służby własnego superbohatera, który zostanie zmanipulowany przez antagonistę znanego z drugiej części filmowych przygód Kapitana Ameryki - Helmuta Zemo. Falcon i Winter Soldier będą musieli pokonać zagrożenie. 

 

Przeczytaj także

U.S. Agent zadebiutował w 354. numerze komiksu "Captain America" z 1989 roku i został stworzony przez Marka Gruenwalda oraz Paula Neary'ego. Przez pewien czas zastępował Rogersa, który zrezygnował ze służby. U.S. Agent cechował się o wiele bardziej radykalnym podejściem do patriotyzmu. Z czasem dołączył do West Coast Avengers. 

 Zobacz: "Falcon and the Winter Soldier" - w serialu Marvela zadebiutuje nowy Bucky 

"Falcon and the Winter Soldier" - kiedy premiera?

Serial w reżyserii Kari Skogland trafi na platformę Disney+ w sierpniu 2020 roku. Na razie nie zdradzono dokładnej daty premiery. W produkcji oprócz Russela wystąpią Anthony Mackie, Sebastian Stan, Emily VanCamp, Wyatt Russell, Noah Mills, Carl Lumbly oraz Daniel Brühl.

Zobacz też: "Loki", "Falcon and the Winter Soldier" i "WandaVision". Zobacz zwiastun seriali Marvela

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.