Nowy plakat "Rodu smoka" budzi respekt. HBO zapowiada spin-off "Gry o tron"

23.06.2022 14:18
Nowy plakat "Rodu smoka" budzi respekt. HBO zapowiada spin-off "Gry o tron" Fot. materiały prasowe/HBO Max

W sieci pojawił się nowy plakat "Rodu smoka", który prezentuje nam główną bohaterkę, księżniczkę Rhaenyrę Targaryen i jej smoczycę o imieniu Syrax.

HBO prezentuje nowy plakat Rodu smoka

Produkcja powstaje na podstawie książki George’a R.R. Martina "Ogień i krew", która opowiada o historii rodu Targaryenów i o zdarzeniach dziejących się 200 lat przed czasami, w których osadzona jest "Gra o tron".

Polecamy

W serialu występują: Paddy Considine, Matt Smith, Olivia Cooke, Emma D’Arcy, Steve Toussaint, Eve Best, Sonoya Mizuno, Fabien Frankel oraz Rhys Ifans. Tak prezentuje się natomiast nowy plakat produkcji, który przedstawia nam Emmę D'Arcy w roli księżniczki Rhaenyry Targaryen wraz z jej smoczycą Syrax:

Ród smoka_22.08 w HBO Max Fot. materiały prasowe/HBO Max

W pozostałych rolach: Milly Alcock, Bethany Antonia, Phoebe Campbell, Emily Carey, Harry Collett, Ryan Corr, Tom Glynn-Carney, Jefferson Hall, David Horovitch, Wil Johnson, John Macmillan, Graham McTavish, Ewan Mitchell, Theo Nate, Matthew Needham, Bill Paterson, Phia Saban, Gavin Spokes oraz Savannah Steyn.

Polecamy

Współtwórcą i producentem wykonawczym jest George R.R. Martin; Współtwórcą, co-showrunnerem, producentem wykonawczym oraz scenarzystą jest Ryan Condal; Co-Showrunnerem, reżyserem i producentem wykonawczym jest Miguel Sapochnik; Producentką wykonawczą I scenarzystką jest Sara Hess.

Obowiązki producentów wykonawczych pełnią też Jocelyn Diaz, Vince Gerardis, Ron Schmidt; Reżyserami są: Clare Kilner, Geeta V. Patel; Reżyserem i koproducentem wykonawczym jest Greg Yaitanes.

Dziesięcioodcinkowy serial HBO "Ród smoka" ("House of the Dragon") zadebiutuje w Polsce w HBO oraz HBO Max już 22 sierpnia 2022 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.