"Obi-Wan Kenobi" - obsadzono księżniczkę Leię?! Ma też powrócić znany złoczyńca

19.07.2021 12:06
"Obi-Wan Kenobi" - obsadzono księżniczkę Leię?! Ma też powrócić znany złoczyńca Fot. Century Fox/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Ruszyły niedawno prace przy serialu "Obi-Wan Kenobi" i z tego powodu poznaliśmy sporo szczegółów dotyczących nadchodzącej produkcji z Ewanem McGregorem w roli głównej.

Obi-Wan Kenobi - w serialu powróci znany złoczyńca. Obsadzono księżniczkę Leię

W "Obi-Wanie Kenobim" pojawi się młoda Leia. Według nowych informacji, serial będzie się rozgrywał około 10 lat po wydarzeniach przedstawionych w "Zemście Sithów", a twórcy podobno znaleźli już odtwórczynie siostry Luke'a (chociaż nadal nie wiemy, kto zagra młodego Skywalkera).

Polecamy

Jak podaje Jordan Maison z Cinelinx, Vivien Lyra Blair ("Bird Box") ma zagrać "sporą" rolę jako Leia Organa/Skywalker - to jej postać ma spowodować, że Obi-Wan wyjdzie z ukrycia i zostanie "wysłany na kolejną, jedną z jego ostatnich, przygód". Być może Leia zostanie porwana przez jakąś grupę lojalną Imperium, a senator Organa poprosi starego mistrza Jedi o pomoc w odzyskaniu dziewczynki? Tego nie wiemy.

Polecamy

Ten sam portal podaje, że jeden ze złoczyńców znanych ze "Star Wars Rebels" pojawi się w nadchodzącym serialu "Obi-Wan Kenobi". Jak nietrudno się domyślić, fani od dawna spekulowali, że Jedi skrzyżuje miecze nie tylko z Darthem Vaderem, ale również z Inkwizytorami. Według Cinelinx, to Sung Kang zagra jednego z uczniów Vadera.

Gwiazdor "Szybkich i wściekłych" ma bowiem zagrać Piątego Brata, który zadebiutował w "Rebels". Głosu udzielał mu wówczas Philip Anthony-Rodriguez. Wraz z Siódmą Siostrą polował na Kanana Jarrusa i Ezrę Bridgera. Zmarł po walce z Ahsoką Tano i Maulem, co oznacza, że jak najbardziej będzie żył w czasach serialu "Obi-Wan Kenobi".

Serial ma zawierać jedynie 6 odcinków. Produkcja "Obi-Wan Kenobi" zadebiutuje na Disney+ w 2022 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.