Ognisty zwiastun "Rodu smoka" zapowiada nam dużo smoków, dużo intryg i dużo krwi [WIDEO]

21.07.2022 09:58
Ognisty zwiastun "Rodu smoka" zapowiada nam dużo smoków, dużo intryg i dużo krwi [WIDEO] Fot. materiały prasowe/HBO Max

W sieci pojawił się oficjalny zwiastun serialu "Ród smoka" na podstawie powieści George'a R.R. Martina. Premiera odbędzie się już za miesiąc.

Ród smoka - oto zwiastun serialu

Serial, który jest prequelem "Gry o tron" przyjrzy się losom rodu Targaryenów w okresie ich największej potęgi. Produkcja bazuje na motywach powieści George’a R.R Martina z serii "Ogień i Krew" i według zapowiedzi, twórcy przedstawią nam nie tylko niesnaski między przodkami Daenerys, ale także konflikty między innymi szlachetnymi rodami Westeros (jak na "Grę o tron" przystało).

Polecamy

Poniżej możecie zobaczyć pierwszy krwawy zwiastun "Rodu smoka":

W serialu występują: Paddy Considine, Matt Smith, Olivia Cooke, Emma D’Arcy, Steve Toussaint, Eve Best, Sonoya Mizuno, Fabien Frankel oraz Rhys Ifans.

W pozostałych rolach: Milly Alcock, Bethany Antonia, Phoebe Campbell, Emily Carey, Harry Collett, Ryan Corr, Tom Glynn-Carney, Jefferson Hall, David Horovitch, Wil Johnson, John Macmillan, Graham McTavish, Ewan Mitchell, Theo Nate, Matthew Needham, Bill Paterson, Phia Saban, Gavin Spokes, Savannah Steyn.

Współtwórcą i producentem wykonawczym jest George R.R. Martin; Współtwórcą, co-showrunnerem, producentem wykonawczym oraz scenarzystą jest Ryan Condal; Co-Showrunnerem, reżyserem i producentem wykonawczym jest Miguel Sapochnik.

Dziesięcioodcinkowy serial HBO "Ród smoka" zadebiutuje w Polsce w HBO oraz HBO Max 22 sierpnia 2022 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.