Olivia Colman i Emilia Clarke dołączyły do obsady serialu "Secret Invasion" Marvela. Kogo zagrają?

21.04.2021 12:41
Olivia Colman i Emilia Clarke dołączyły do obsady serialu "Secret Invasion" Marvela. Kogo zagrają? Fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

Marvel Studios nie zwalnia tempa. Twórcy rozszerzyli obsadę "Secret Invasion" o dwie królowe - królową Wielkiej Brytanii oraz królową Smoków. W serialu pojawią się Olivia Colman i Emilia Clarke.

Secret Invasion - do obsady dołączyły Olivia Colman i Emilia Clarke

Jak podaje Variety, Marvel Studios dodał dwa bardzo głośne nazwiska do obsady jednego ze swoich nadchodzących seriali - Olivia Colman z "The Crown" i Emilia Clarke z "Gry o tron" mają się pojawić w "Secret Invasion", nowej produkcji na Disney+.

Polecamy

Niestety, na razie nie zdradzono, jakie role przypały Colman i Clarke. Trudno jest nawet strzelać, o które postaci z komiksów chodzi - "Secret Invasion" było ogromnym wydarzeniem. Na kartach zeszytów Marvela pojawiały się dosłownie setki mniej i bardziej znanych bohaterów.

Dla Clarke to będzie druga franczyza Disneya, w której zagra jedną z głównych ról - aktorka pojawiła się w nieco zapomnianym filmie "Han Solo: Gwiezdne wojny - historie". 

Polecamy

Nadchodzący serial będzie miał naprawdę mocną obsadę. Potwierdzono już, że zobaczymy Samuela L. Jacksona w roli Nicka Fury'ego oraz Bena Mendelsohna, który znów wcieli się w Talosa. Wcześniej poinformowano również, że Kingsley Ben-Adir z filmu "One Night in Miami" będzie jednym z głównych bohaterów serialu. 

Tak jak wspomnieliśmy, "Secret Invasion" było ogromnym wydarzeniem w komiksach - Kevin Feige stwierdził jednak w rozmowie z Comicbook.com, że nie powinniśmy spodziewać się takiej skali w nadchodzącej serialu. Szef Marvel Studios zdradził, że twórcy skupiają się na tym, by opowiedzieć trzymającą w napięciu historię, a nie upychać występy gościnne znanych bohaterów:

Cóż, w komiksowym "Secret Invasion" było dużo więcej postaci, niż w "Endgame". Ten serial będzie raczej platformą dla popisów Sama Jacksona i Bena Mendelsohna, a także próbą pokazania interesującej historii z komiksów. Dlatego raczej skupiamy się na fabule, aniżeli na wciskaniu na siłę występów gościnnych naszych gwiazd.

"Secret Invasion" zostanie napisane i wyprodukowane przez Kyle'a Bradstreeta. To będzie kolejny serial od Disney+ - zadebiutowały już "WandaVision" i "The Falcon and the Winter Soldier", natomiast kolejne w kolejce są "Loki", "Hawkeye" oraz "Ms. Marvel". Data premiery "Secret Invasion" na razie nie jest znana.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.