Poznaliśmy nową gwiazdę Marvela. Zagra główną rolę w serialu "Secret Invasion"

16.03.2021 11:15
Poznaliśmy nową gwiazdę Marvela. Zagra główną rolę w serialu "Secret Invasion" Fot. Patti Perret/Capital Pictures/East News

Kingsley Ben-Adir został nowym gwiazdorem Marvela. Aktor ma zagrać jedną z głównych ról w serialu "Secret Invasion" - towarzyszyć będą mu znani z poprzednich filmów Ben Mendelsohn i Samuel L. Jackson.

Kingsley Ben-Adir nowym gwiazdorem Marvela

Jak podaje Deadline, gwiazdor "One Night In Miami" Kingsley Ben-Adir ma wystąpić w jednej z głównych ról w nadchodzącym serialu Marvela o tytule "Secret Invasion". Produkcja Marvela ma zadebiutować na Disney+ w 2022 roku.

Polecamy

Oprócz niego w głównych rolach mają się pojawić Samuel L. Jackson oraz Ben Mendelsohn. Panowie ponownie wcielą się w kolejno Nicka Fury'ego oraz Talosa, kosmitę z rasy Skrull (poznaliśmy go w "Kapitan Marvel", a pojawił się również gościnnie w "Spider-Man: Daleko od domu"). 

Serial ma przedstawić opowieść inwazji Skrulli na ludzkość - ci są bowiem zmiennokształtni. Dzięki temu przez lata wcielali się w różne ważne światowe postaci, szykując Ziemię do bycia podbitą (przedsmak tego mieliśmy chociażby w "Kapitan Marvel"). Ben-Adir ma się wcielić w głównego złoczyńcę, którego Fury i Talos będą musieli powstrzymać.

Marvel na razie nie potwierdził oficjalnie informacji podanych przez Deadline.

Polecamy

Ben-Adir niedawno zdobył duży rozgłos po występie w roli Malcolma X w wyreżyserowanym przez Reginę King filmie "One Night in Miami". Oprócz tego wcielał się w Baracka Obamę w "The Comey Rule", a także występował w serialach "Peaky Blinders", "The OA" i "High Fidelity". 

Dokładna data premiery serialu na razie nie jest znana. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.