"Peacemaker" od HBO Max i DC Comics doczeka się 2. sezonu. James Gunn wyreżyseruje i napisze nowe odcinki

17.02.2022 10:48
"Peacemaker" od HBO Max i DC Comics doczeka się 2. sezonu. James Gunn wyreżyseruje i napisze nowe odcinki Fot. HBO Max / The Hollywood Archive / Avalon/Photoshot/East News

Stało się. Po sporym sukcesie serialu "Peacemaker" HBO Max postanowiło zamówić 2. sezon produkcji. James Gunn tym razem napisze i wyreżyseruje wszystkie odcinki tytułu.

Peacemaker doczeka się 2. sezonu

James Gunn, John Cena i reszta pokręconej ekipy od "Peacemakera" ma sporo powodów do zadowolenia. Dzisiaj (tj. 17 lutego) zadebiutował finałowy odcinek 1. sezonu produkcji, a oprócz tego HBO Max potwierdziło oficjalnie, że zamówiło już 2. serię epizodów o Smithie, Vigilante, Economosie, Harcourt i Leocie. 

Polecamy

Jak sprawę skomentowała szefowa oryginalnego contentu w HBO Max Sarah Aubrey:

Geniusz Jamesa Gunna jest znów widoczny w "Peacemakerza". Wziął tą dziwną postać, zatrudnił do roli Johna Cenę i stworzył niezwykły serial, który jest zabawny, chory, ale też emocjonalny i skupiający się na ludziach, którzy znaleźli się w niewyobrażalnej sytuacji. Cieszymy się, że ta produkcja zdobyła taką popularność, a widzowie dali szansę je*anemu pokojowi.

Sprawę skomentował na Twitterze również James Gunn, który bardzo podziękował producentom, Johnowi Cenie oraz całej obsadzie i załodze pracującej przy serialu:

Polecamy

W oświadczeniu głos zabrał również wspomniany John Cena, który brawurowo wciela się w tytułowego antybohatera:

Jestem zaszczycony takim odbiorem "Peacemakera" i tym, że w ogóle mogłem wziąć udział w takim projekcie. Dziękuję Jamesowi Gunnowi, Peterowi Safranowi, HBO Max, ekipie filmowej oraz oczywiście obsadzie, która pracowała bez końca, by stworzyć ten niezapomniany serial.

W Polsce "Peacemaker" zadebiutuje najprawdopodobniej 8 marca 2022 roku, kiedy oficjalnie pojawi się w naszym kraju HBO Max. Data premiery 2. sezonu jest natomiast na razie nieznana. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.