Powstaną polscy "Przyjaciele". O czym będzie serial "Rekiny Warszawy?"

03.03.2020 15:58
Przyjaciele|undefined Fot. INTERFOTO USA/SIPA/East News

Grupa przyjaciół aktorów postanowiła stworzyć własny serial pod tytułem "Rekiny Warszawy". Jak bardzo będzie podobny do kultowego sitcomu z lat 90.?

Nie ma chyba słynniejszej produkcji lat 90. niż "Przyjaciele". Kultowa produkcja od 30 lat przyciąga przed ekrany przedstawicieli różnych pokoleń, nadal bawiąc i dostarczając rozrywki. Polscy twórcy postanowili stworzyć serial oparty na podobnych założeniach, co hit stacji NBC. Mowa o "Rekinach Warszawy".

"Rekiny Warszawy" polskimi "Przyjaciółmi"?

Studio Dzień Dobry TVN gościło szóstkę aktorów, którzy postanowili przekuć swoją relację w serialu opowiadający o przyjaciołach. Fabuła podobnie jak w "Przyjaciołach" ma opowiadać o przedstawicielach pokolenia żyjącego w dużym mieście.

Przeczytaj także

Tak samo jak w słynnym sitcomie głównych bohaterów będzie sześcioro - trzy kobiety i trzech mężczyzn. Za produkcję nowego serialu komediowego odpowiadają sami aktorzy. Jednym z nich jest Jakub Sporek, który wyjaśnił, na jakim etapie są prace nad powstającym tytułem.

Mamy już tak zwaną surówkę, scenariusz i roboczo nakręconych kilka odcinków. Mocno nad tym pracujemy.

Co ciekawe przyjaciele poznali się na gruncie zawodowym - na planach zdjęciowych lub na castingach. Agnieszka Wrona opowiedziała, jak powstał pomysł na serial "Rekiny Warszawy".

Poznałyśmy się z Moniką na planie, bo obie grałyśmy prostytutki. Tak nam się super rozmawiało, że postanowiłyśmy dalej kontynuować tę znajomość. Spotykałyśmy się i rozmawiałyśmy. Później powstał pomysł projektu i każda ściągnęła swoich znajomych. Spotkaliśmy się wszyscy razem i od tamtej pory nasze więzy się zacieśniają.

Na razie nie podano żadnych szczegółów, poza tytułem i ogólnymi informacjami na temat serialu. Nie znamy obsady, formy dystrybucji oraz daty premiery "Rekinów Warszawy". Wszyscy fani "Przyjaciół" muszą się więc uzbroić w cierpliwość.

 

Przeczytaj także

Zobacz też: Nowa wersja "Przyjaciół" z bohaterami o kolorze skóry innym niż biały? Gwiazdor serialu jest na tak!

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.