Powstanie 3. sezon "The Mandalorian" oraz spin-off "The Book of Boba Fett"

Kamil Kacperski
21.12.2020 10:40
Powstanie 3. sezon "The Mandalorian" oraz spin-off "The Book of Boba Fett" Fot. Lucasfilm Limited / The Hollywood Archive / Hollywood Archive/East News

Ależ namieszał fanom Star Wars ostatni odcinek 2. sezonu "The Mandalorian"! W tekście pojawią się oczywiście spoilery dotyczące najnowszego epizodu popularnego serialu.

The Mandalorian doczeka się kolejnego spin-offu

Ostatni odcinek "The Mandalorian" zawierał mnóstwo smaczków i ciekawostek dla fanów Star Wars. Emocjonalne pożegnanie Grogu z Mando, nierozwiązana sprawa Darksabera, pojmany żywcem Moff Gideon i w końcu Luke Skywalker rozprawiający się z bandą robotów, zapewniły cały wachlarz uczuć dla wiernych widzów. Niewątpliwie ekscytację wywołała również scena po napisach końcowych.

Polecamy

Wiedzieliśmy już, że powstaną co najmniej dwa spin-offy "The Mandalorian" w postaci "Rangers of the New Republic" i "Ahsoki Tano" - te potwierdziła Kathleen Kennedy podczas Disney Investors Day 2020. W tajemnicy utrzymywano jednak kolejny projekt, którym jest "The Book of Boba Fett". Istnienie tego ostatniego zostało potwierdzone w świetnej scenie, w której Boba i Fennec przeprowadzają szturm na pałac Jabby/Biba Fortuny.

Dla przypomnienia (albo dla nadrobienia) oto wspomniana scena:

Polecamy

Dowiedzieliśmy się również, że debiut "The Book of Boba Fett" najprawdopodobniej zbiegnie się w czasie z końcem emisji 3. sezonu "The Mandalorian" - start nowego serialu zapowiedziano na grudzień 2021 roku, zaś można przypuszczać, że nowe odcinki Mando będą debiutowały w listopadzie (tak jak miało to miejsce w przypadku pierwszych dwóch sezonów). 

Niestety na razie nie wiemy, jakie przygody będą przeżywali Boba i Fennec - najprawdopodobniej duet będzie chciał przejąć władzę w galaktycznym podziemiu, przedstawiając widzom ciekawy gangsterski klimat, którego do tej pory w Star Wars mieliśmy jedynie posmak. Będzie to również bardzo dobre miejsce dla powrotu łowców nagród znanych z innych odsłon Star Wars (np. Bosska). 

Polecamy
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.