Poznaliśmy obsadę aktorskiego serialu na podstawie mangi "One Piece" od Netflix

10.11.2021 11:08
Poznaliśmy obsadę aktorskiego serialu na podstawie mangi "One Piece" od Netflix Fot. materiały prasowe/Toei Animation

Netflix dość mocno inwestuje w produkcje na bazie mang. Teraz trafiło na "One Piece", czyli legendarną opowieść o piratach ze statku Słomkowy Kapelusz, który szukają tytułowego skarbu.

One Piece doczeka się aktorskiego serialu od Netflix

O powstaniu serialu "One Piece" dowiedzieliśmy się w 2020 roku od Eiichiro Ody, czyli samego twórcy serii. Netflix i Tomorrow Studios podjęli współpracę i latem zeszłego roku rozpoczęli pracę, która niestety musiała zostać wstrzymana przez COVID-19. 

Polecamy

Projekt był trzymany trochę w tajemnicy, ale na szczęście podczas niedawnego wydarzenia Netflix Japan dowiedzieliśmy się, że 10 nowych odcinków będzie adaptacją sagi East Blue z oryginalnej mangi, a także poznaliśmy obsadę produkcji. Dowiedzieliśmy się, że w rolę Monkeya D. Luffy'ego wcieli się Inaki Godoy:

Polecamy

Pełna obsada "One Piece" prezentuje się następująco:

  • Iñaki Godoy jako Monkey D. Luffy
  • Mackenyu jako Roronoa Zoro
  • Emily Rudd jako Nami
  • Jacob Romero Gibson jako Usopp
  • Taz Skylar jako Sanji

Niestety, zdjęcia obsady na razie nie otrzymaliśmy. Tajemnicą pozostaje również data premiery pierwszych 10 odcinków aktorskiego "One Piece". Spodziewamy się, że produkcja może zadebiutować już w 2022 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.