Premierowy odcinek 2. sezonu "Wiedźmina" wyciekł do sieci! Uważajcie na spoilery

16.12.2021 11:53
Premierowy odcinek 2. sezonu "Wiedźmina" wyciekł do sieci! Uważajcie na spoilery Fot. materiały prasowe/Jay Maidment/Netflix

Netflix ma niedawno problemy z przeciekami - jakiegoś czasu wyciekły filmy "Army of Thieves", czy "The Power of Dog", a teraz do sieci trafił też 1. odcinek 2. sezonu "Wiedźmina".

Wiedźmin - wyciekł nowy odcinek 2. sezonu!

Na drugi sezon "Wiedźmina" przyszło nam czekać aż 2 lata. W tym czasie świat (z wiadomych powodów) zmienił się dość mocno, ale jedna rzecz pozostała niezmienna - Netflix pompuje w "Wiedźmina" mnóstwo kasy, bo pierwszy sezon produkcji był jednym z największych hitów platformy streamingowej. Dlatego podejrzewamy, że szefostwo firmy musi być wściekłe, ponieważ w sieci na kilkadziesiąt godzin przed premierą pojawił się 1. odcinek nowej serii.

Polecamy

Jak podaje portal TorrentFreak, przeciek jest jak najbardziej prawdziwy. Według portalu po sieci krąży kilka wersji pierwszego odcinka, które różnią się od siebie rozdzielczością, ale prawdopodobnie pochodzą z tego samego źródła. Odcinek nie ma żadnych znaków wodnych, ale znajdują się w nim wszystkie oryginalne logotypy Netfliksa i napisy końcowe.

Krótka wizyta redaktorów Antyradia.pl na strony z torrentami również potwierdza te doniesienia - odcinek faktycznie wyciekł. Według TorrentFreak oznaczenie "WEB-DL" sugeruje, że materiał pochodzi ze źródła online. Odcinek ma również wbudowane angielskie napisy, które najprawdopodobniej też są dziełem Netfliksa. 

Polecamy

TorrentFreak zaznaczył, że Netflix ma wewnętrzną jednostkę, która zajmuje się walką z piractwem, ale umówmy się - na niecałe 24 godziny przed premierą raczej nie zrobią zbyt dużo. Zwłaszcza, że wyciekł zaledwie jeden odcinek, a nie cały sezon. 

Jak wiemy z opisu fabuły 2. sezonu "Wiedźmina", przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie o Wzgórze Sodden, Geralt z Rivii zabiera księżniczkę Cirillę w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna - dom jego dzieciństwa w Kaer Morhen. Podczas gdy za jego murami królowie, elfy, ludzie i demony walczą o panowanie na Kontynencie, Geralt musi chronić dziewczynę przed czymś o wiele groźniejszym - tajemniczą mocą, jaką skrywa w sobie.

Premiera 2. sezonu "Wiedźmina" odbędzie się już jutro, czyli 17 grudnia 2021 roku.  

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.