Za dwa tygodnie premiera 2. sezonu "Wiedźmina", więc Netflix przypomina nam treść poprzednich odcinków

03.12.2021 14:52
Za dwa tygodnie premiera 2. sezonu "Wiedźmina", więc Netflix przypomina nam treść poprzednich odcinków Fot. materiały prasowe/Jay Maidment/Netflix

Premiera nowych odcinków "Wiedźmina" zbliża się wielkimi krokami, więc Netflix stara się przypomnieć zapominalskim o tym, co się działo w poprzednich odcinkach. Zapraszamy do oglądania.

Wiedźmin - Netflix przypomina nam treść pierwszego sezonu

W sieci niedawno pojawiły się aż trzy materiały związane z pierwszym sezonem "Wiedźmina" - te mają nam przypomnieć wszystkie najważniejsze wątki poruszone w tamtych epizodach. Wszystko dlatego, że już 17 grudnia 2021 roku ma zadebiutować druga seria odcinków.

Polecamy

Każdy z materiałów przedstawia nam coś innego - "Ostatnie życzenie" to krótkie podsumowanie dotychczasowej relacji Geralta i Yennefer, którzy zostali połączeni losem przez życzenie wiedźmina. Jak pewnie doskonale wiecie, ich związek jest bardzo burzliwy - obecnie są skłóceni po poszukiwaniu złotego smoka. Do tego Yen jest uznana za zaginioną po Bitwie pod Sodden, więc możemy się spodziewać, iż w 2. sezonie spędzimy sporo czasu na poszukiwaniach czarodziejki:

Kolejne wideo to "Połączeni przeznaczeniem", które opowiada nam o przygodach Geralta i Ciri - wiecie, że to dziecko-niespodzianka, przypomnienie wydarzeń z Cintry, itp. Dobrze wiecie, że opowieść o tym duecie się dopiero rozkręca, więc najważniejsze jest dopiero przed nami:

Polecamy

Ostatnim materiałem jest za to przypominajka całego sezonu, której narratorem jest serialowy Jaskier, Joey Batey. Wideo jest energetyczne, narracja Bateya zabawna i całość jest bardzo przyjemnym podsumowaniem pierwszych epizodów "Wiedźmina": 

Jak wiemy z opisu fabuły 2. sezonu "Wiedźmina", przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie o Wzgórze Sodden, Geralt z Rivii zabiera księżniczkę Cirillę w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna - dom jego dzieciństwa w Kaer Morhen. Podczas gdy za jego murami królowie, elfy, ludzie i demony walczą o panowanie na Kontynencie, Geralt musi chronić dziewczynę przed czymś o wiele groźniejszym - tajemniczą mocą, jaką skrywa w sobie.

Premiera 2. sezonu "Wiedźmina" odbędzie się już 17 grudnia 2021 roku.  

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.