Samuel L. Jackson powraca jako Nick Fury w zwiastunie "Secret Invasion". Marvel zdradził dużo informacji na temat przyszłości

12.09.2022 12:42
Samuel L. Jackson powraca jako Nick Fury w zwiastunie "Secret Invasion". Marvel zdradził dużo informacji na temat przyszłości Fot. JAY MAIDMENT/Everett Collection/East News

D23 Expo zapewniło fanom Marvela sporo ciekawych informacji - chociaż nie dowiedzieliśmy się, kto wystąpi w filmie "Fantastyczna Czwórka", to przynajmniej mogliśmy zobaczyć kilka zwiastunów.

Secret Invasion - zobaczcie zwiastun

Wśród nich pojawił się "Secret Invasion". Nadchodzący serial będzie miał naprawdę mocną obsadę. Samuel L. Jackson powróci w roli Nicka Fury'ego, ponownie zobaczymy Bena Mendelsohna, który znów wcieli się w Talosa, a marvelowy comeback zaliczy również Don Cheadle jako War Machine. Wcześniej poinformowano również, że Kingsley Ben-Adir z filmu "One Night in Miami" będzie jednym z głównych bohaterów serialu, a na ekranie towarzyszyły im będą Olivia Colman i Emilia Clarke.

Polecamy

"Secret Invasion" było ogromnym wydarzeniem w komiksach - Kevin Feige stwierdził jednak w rozmowie z Comicbook.com, że nie powinniśmy spodziewać się takiej skali w nadchodzącym serialu. Szef Marvel Studios zdradził, że twórcy skupiają się na tym, by opowiedzieć trzymającą w napięciu historię, a nie upychać występy gościnne znanych bohaterów. 

I to możemy zobaczyć w zwiastunie "Secret Invasion", który wygląda bardziej jak zapowiedź nowego "Bourne'a", niż filmu Marvela:

Polecamy

Daredevil: Born Again będzie nowym serialem, a nie kontynuacją produkcji Netflixa

To nie jedyne informacje na temat nowych seriali Marvela, które poznaliśmy podczas D23 Expo - wcielający się w Daredevila Charlie Cox wyjaśnił, że serial "Daredevil: Born Again" nie będzie kontynuacją netflixowych opowieści o bohaterze, tylko nową produkcją:

To jest sezon pierwszy, a nie sezon czwarty. To zupełnie nowa rzecz. Co moim zdaniem jest dobrym pomysłem - jeśli coś mamy zrobić ponownie, to warto zmienić niektóre rzeczy.

Na razie data premiery obydwu produkcji nie jest znana.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.