"Stranger Things" - oto zwiastun finałowych odcinków 4. sezonu serialu Netflixa [WIDEO]

22.06.2022 10:25
"Stranger Things" - oto zwiastun finałowych odcinków 4. sezonu serialu Netflixa [WIDEO] Fot. materiały prasowe/Netflix

"Tym razem może się nam nie udać" - takimi słowami Netflix zapowiada finałowe 2 odcinki 4. sezonu serialu. Zobaczcie zwiastun produkcji poniżej.

Stranger Things - zobaczcie sezon 2 finałowych odcinków 4. sezonu

W 4. sezonie "Stranger Things" od bitwy o Starcourt, która przyniosła miasteczku Hawkins terror i zniszczenie, minęło sześć miesięcy. Zmagając się z jej skutkami, nasza grupa przyjaciół po raz pierwszy zostaje rozdzielona, a stawianie czoła zawiłościom licealnego życia wcale nie ułatwia im sprawy.

Polecamy

W tym trudnym dla nich okresie pojawia się nowe przerażające zagrożenie nie z tego świata. Jeśli rozwiążą jego makabryczną tajemnicę, być może uda im się w końcu położyć kres horrorom Drugiej Strony - tak Netflix zapowiadał 4. sezon jeszcze przed jego premierą. Nikt chyba nie spodziewał się jednak, że całość będzie zrealizowana z takim rozmachem i na takim poziomie.

Zwiastun przedstawia nam bowiem jeszcze więcej rozwałki, jeszcze większą stawkę i widowiskowy finałowy pojedynek z Vecną. Będzie epicko:

Polecamy

Grający Eddie'ego Joseph Quinn niedawno powiedział, że nie jesteśmy gotowi na finałowy odcinek, całość ma być "bardzo śmiała", natomiast twórcy przedstawią "prawdziwą masakrę". Szykujcie się na kilka spektakularnych scen śmierci. A przynajmniej takie mamy wrażenie.

Na szczęście na zdradzenie wszystkich tajemnic nie musimy już długo czekać - 2 finałowe odcinki 4. sezonu "Stranger Things" zadebiutują na Netflix już 1 lipca 2022 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.