"The Haunting of Bly Manor" - drugi sezon "Nawiedzonego domu na wzgórzu" potwierdzony, znamy szczegóły

Natalia Nowecka
22.02.2019 16:34
Fot. Materiały prasowe|undefined Fot. . Materiały prasowe

"Nawiedzony dom na wzgórzu", czyli zeszłoroczny hit Netfliksa doczekał się drugiego sezonu. O czym będzie nowy sezon? Kiedy premiera?

"Nawiedzony dom na wzgórzu", gdy tylko pojawił się na Netfliksie w październiku 2018 roku, od razu wywołał niemałe zamieszanie. Ciężki klimat, poruszająca historia zamieszkującej nawiedzony dom rodziny oraz mrożące krew w żyłach sceny. To wszystko sprawiło, że widzowie z miejsca zakochali się w serialu.

Zobacz też: >> Top 10 najstraszniejszych horrorów o duchach <<

"Nawiedzony dom na wzgórzu" sezon 2

Dla wszystkich fanów tego serialu grozy mamy wspaniałą wiadomość, znamy bowiem szczegóły dotyczące drugiego sezonu produkcji. Jak się okazuje, serial ma być antologią, a zatem w drugim sezonie, zatytułowanym "The Haunting of Bly Manor", poznamy historię zupełnie innej rodziny, w nowym (lecz równie przerażającym) miejscu.

"Nawiedzony dom na wzgórzu" sezon 2 - O czym będzie?

Drugi sezon "Nawiedzonego domu na wzgórzu" będzie adaptacją powieści Henry'ego Jamesa zatytułowanej "The Turn of the Screw". Powieść opowiada o guwernantce, która zostaje wynajęta do opieki nad dwójką sierot mieszkających w ogromnej, upiornej rezydencji. Kobieta zaczyna podejrzewać, że dom jest nawiedzony, a dzieci znajdujące się pod jej opieką widzą duchy. Jednak czy to prawda i dom jest naprawdę nawiedzony, czy guwernantka po prostu wariuje?

"Nawiedzony dom na wzgórzu" sezon 2 - Kiedy?

Na ten moment nie znamy dokładnej daty premiery "The Haunting of Bly Manor". Wiemy jedynie, że będzie miała ona miejsce dopiero w 2020 roku na platformie Netflix.

Przeczytaj także
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.