W "Rodzie smoka" będzie "za dużo seksu"? Tak twierdzi jedna z gwiazd serialu

08.08.2022 11:09
W "Rodzie smoka" będzie "za dużo seksu"? Tak twierdzi jedna z gwiazd serialu Fot. materiały prasowe/HBO Max

"Gra o tron" zwłaszcza w swoich pierwszych sezonach nie stroniła od scen seksu. Wygląda na to, że podobnie będzie w przypadku "Rodu smoka", chociaż Matt Smith stwierdził, że jego zdaniem nie potrzebowali ich aż tak dużo.

Ród smoka - Matt Smith twierdzi, że serial ma za dużo scen seksu

Matt Smith ("Morbius", "Doktor Who"), który wciela się w księcia Daemona Targaryena, niedawno udzielił dość obszernego wywiadu publikacji Rolling Stone. Aktor przyznał, że serial jak najbardziej będzie miał sceny seksu - i jego zdaniem jest ich zwyczajnie za dużo.

Zaczynasz się zastanawiać i pytać innych: "Czy naprawdę potrzebujemy kolejnej sceny seksu?". A oni odpowiadają, że tak. Nie wiem, moim zdaniem trzeba się zapytać, co my tak naprawdę robimy. Czy opowiadamy historie z książek, czy rozmieniamy ją na drobne, by pokazać świat, w którym żyjemy? No moim zdaniem powinniśmy szczerze opowiedzieć to, co jest w książkach.
Polecamy

Potem przyznał, że jego zdaniem on sam miał za dużo scen seksu:

Tak - trochę za dużo, jeśli o to pytacie.

W sprawie seksu w "Rodzie smoka" wypowiedziała się również producent wykonawcza Sara Hess, która w oświadczeniu na łamach Vanity Fair podkreśliła, że podejście do scen łóżkowych było znacznie inne, niż w "Grze o tron":

Pragnę wyjaśnić, że nasz serial nie pokazuje przemocy seksualnej na ekranie. Opowiadamy o tym, ale zamiast pokazywać samego aktu, to pokazujemy jego pokłosie i reakcje ofiary, a także matki sprawcy.

W serialu występują: Paddy Considine, Matt Smith, Olivia Cooke, Emma D’Arcy, Steve Toussaint, Eve Best, Sonoya Mizuno, Fabien Frankel oraz Rhys Ifans. "Ród smoka" zadebiutuje na HBO Max i normalnym HBO już 21 sierpnia 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.