"Wiedźmin 2": Królowa Lyrii i Rivii obsadzona. Zagra ją Rebecca Hanssen

30.11.2020 14:39
Wiedźmin Netflix Fot. materiały prasowe Netflix

Rebecca Hanssen dołączyła do obsady "Wiedźmina 2". Szkocka aktorka ma wcielić się w postać Meve, królowej Lyrii i Rivii. Czy będzie pasowała do roli?

Jak donoszą zagraniczne media, wybrano aktorkę, która w 2. sezonie "Wiedźmina" wcieli się w postać walecznej królowej Meve, odpowiedzialnej za nadanie Wiedźminowi rycerskiego tytułu Geralta z Rivii. W nieustraszoną władczynię Lyrii i Rivii ma wcielić się 26-letnia Rebecca Hanssen.

Polecamy

Rebecca Hanssen zagra królową Meve w "Wiedźminie 2"

O dołączeniu szkockiej aktorki do obsady "Wiedźmina 2" poinformował portal Redanian Intelligence, który każdego dnia dostarcza nam nowych podpatrzonych i podsłuchanych wieści na temat 2. sezonu uwielbianego serialu Netfliksa. Rebecca Hanssen to 26-latka, którą mogliście już oglądać w innej produkcji Netfliksa u boku Henry'ego Cavilla, jednak raczej jej nie zapamiętaliście. Aktorka wystąpiła w "Enoli Holmes" w roli dublerki Millie Bobby Brown.

Teraz czeka ją zdecydowanie większa i ważniejsza rola. Meve to jedna z najbardziej lubianych postaci stworzonych przez Andrzeja Sapkowskiego, która poza książkami i opowiadaniami, była też wspominana w dwóch częściach "Wiedźmina" CD Projektu, a nawet pojawiła się jako grywalna postać w "Wojnie krwi" opartej na Gwincie. Jest przedstawiana jako dumna, silna i inteligentna kobieta o wyjątkowej urodzie. Czy Hanssen sprawdzi się w tej roli? Przekonamy się już niebawem.

Według informacji podanych przez Redanian Intelligence, Meve ma pojawić się w kilku odcinkach nowego sezonu. Póki co Netflix nie ogłosił oficjalnie udziału Rebecki Hanssen w 2. sezonie "Wiedźmina".

Zobacz także

"Wiedźmin 2" - kiedy premiera na Netflix?

Po dwóch przerwach w zdjęciach, zmianach w obsadzie i nieplanowanych przerzutach, ekipa i obsada "Wiedźmina" znów pracuje pełną parą, by dostarczyć na czas nowe odcinki uwielbianego serialu. Netflix zapowiedział, że 2. sezon produkcji zadebiutuje w serwisie w 2021 roku. Na razie nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery.

Polecamy
Natalia Hluzov
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.